شمالبرگ ShomalBarg.ir
دبیركل جنبش اسلامی عهدالله عراق:

دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است

دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است

به گزارش شمال برگ، از گیلان دبیرکل جنبش اسلامی عهدالله عراق، جنگ امروز را جنگ رسانه ای دانست که خلی شدید می باشد و تصریح کرد: هدف دشمنان در جنگ نرم ولایت فقیه است و می خواهند نگاه مردم منطقه و جهان اسلام به ولایت فقیه و نظام اسلامی منفی باشد و پس امروز دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است.


سید هاشم الحیدری امروز در اجلاسیه دوم کنگره ملی روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی که در شهر قم برگزار شد، مقاومت و مجاهدت را فصل مشترک نهضت میرزا کوچک با جبهه مقاومت اسلامی دانست و اظهار داشت: این اجلاسیه و کنگره فرصتی را فراهم می آورد تا از جهاد میرزا در آن دوران به جبهه مقاومت در زمان فعلی برسیم.
وی با اعلان اینکه رهبر انقلاب جهاد تبیین را یک فریضه قطعی و فوری دانستند، اضافه کرد: رهبر انقلاب در طول ۳۳ سال قبل درباره ی مسائل مختلف همچون سبک زندگی و اقتصاد مقاومتی و جبهه مقاومت و دفاع از حرم و مقدسات و... سخنرانی فرمودند، اما درباره ی جهاد تبیین فتوای قطعی و فوری دادند که به مثابه حکم ولایی برای جهان اسلام و تشیع است.
دبیرکل جنبش اسلامی عهدالله عراق با اشاره به فتوای آیت الله سیستانی در نماز جمعه در خصوص تشکیل بسیج مردمی جهت مقابله با داعش، عنوان کرد: با این فتوا همه جوانان عراقی به جبهه رفتند و حشدالشعبی را تشکیل دادند و با جهاد نظامی خون داعش را دفع کردند، اما در جبهه فرهنگ و در جبهه تفکر و در جبهه رسانه از جانب رهبر انقلاب فتوای جهاد تبیین صادر گردیده است.
الحیدری با اعلان اینکه پیش از مردم و جوانان، علما و روحانیون و طلاب مخاطب فتوای جهاد تبیین هستند، اظهار داشت: همه دشمنان شامل آمریکا و انگلیس و آلمان و فرانسه و عربستان و امارات و اسرائیل و منافقین و بعثی ها و لاییک ها و... جمع شده اند و فقط یک هدف دارند و آن ولایت فقیه است.
وی با انتقاد از سکوت علمای جهان اسلام شامل شیعه و سنی در مقابل ائتلاف دشمنان، اشاره کرد: نه فقط در فتنه اخیر، بلکه سال هاست همه دشمنان مقابل نظام اسلامی جمع شده اند و می خواهند با رسانه و ماهواره و فضای مجازی چهره ولایت فقیه و نظام اسلامی را خراب کنند.
یکی از رهبران جبهه مقاومت، از ولی فقیه به عنوان حسین زمان یاد کرد و متذکر شد: دشمنان در فضای مجازی و ماهواره ها دروغ را بجای حقیقت القا می کنند تا مردم منطقه و جهان اسلام خصوصاً جوانان باور کنند؛ متاسفانه شاهد شکسته شدن حرمت ها درباره ی ولی فقیه هستیم و سکوت علما و خطبا جایز نیست و دشمنان از این ساکت بودن ها سوء استفاده می نمایند.
وی با اعلان اینکه رسانه ملی نیز باید به فریضه جهاد تبیین عمل کند، افزود: امنیت و آزادی ایران مدیون امام و شهدایی همچون سلیمانی ها و باکری ها و باقری ها و حججی هاست، اما رسانه ها آنقدر شدید بمباران می کنند که مردم ایران امنیت و آزادی خودشان را نمی بینند و فکر می کنند فقط در ایران گرانی و تورم و بیکاری و... است؛ در صورتیکه کشورهای اروپایی با مشکلات زیادی مواجهند.
الحیدری جنگ امروز را جنگ رسانه ای دانست که خلی شدید می باشد و تصریح کرد: هدف دشمنان در جنگ نرم ولایت فقیه است و می خواهند نگاه مردم منطقه و جهان اسلام به ولایت فقیه و نظام اسلامی منفی باشد و پس امروز دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است.
دبیرکل جنبش اسلامی عهدالله عراق، نظام اسلامی را امید یمن و قدس و حزب الله دانست و بیان کرد: سردار سلیمانی با امر ولی فقیه زمان در میدان نظامی حاضر شد و امروز میدان تبیین به سلیمانی ها نیاز دارد و موشک های فرهنگی و اعتقادیمان را باید شلیک نماییم.
منبع:

1401/09/04
13:19:26
5.0 / 5
325
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg