استاندار گیلان:

مدیریت هوشمند کرونا با جدیت اجرا شود

مدیریت هوشمند کرونا با جدیت اجرا شود

از گیلان استاندار گیلان، با اشاره به اینکه طرح مدیریت هوشمند کرونا در استان با همکاری همه دستگاه ها به صورت جدی اجرایی شود، اظهار داشت: رعایت پروتکلهای بهداشتی مورد پایش قرار گیرد و با متخلفان، مطابق با قانون برخورد شود.


اسدالله عباسی در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا، با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن، آن بانوی مطهره را الگویی ممتاز در بصیرت و فضایل اخلاقی دانست.
وی ضمن اشاره به شیوع سویه امیکرون در جهان، بر ضرورت تداوم رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی تصریح کرد و اظهار داشت: باید طرح مدیریت هوشمند کرونا در استان با همکاری همه دستگاه ها و بخش ها به صورت جدی اجرایی شود.
عباسی جایگاه ممتاز گیلان در واکسیناسیون دز اول و دوم و هم واکسیناسیون رده های سنی را حاصل هم افزایی مردم با مسؤلان خواند و اضافه کرد: تلاش شود تا در انجام واکسیناسیون دز سوم هم جایگاه خوبی را کسب نماییم.
استاندار گیلان، استفاده از ظرفیت روحانیون، چهره های علمی، فعالان فرهنگی و اجتماعی و هم رسانه های استان برای ترغیب به واکسیناسیون را امری مهم دانست و اظهار نمود: باید اجبار حداقل دو مرحله واکسیناسیون جهت حضور در میادین ورزشی، مسابقات، همایش ها و دیگر مجامع عمومی با جدیت اجرا شود.
وی نظارت بر اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا را با اهمیت و مهم خواند و به عدم اجرای دقیق این دستورالعمل ها در بعضی پروازها و هم ناوگان برون شهری اشاره و تصریح کرد: رعایت پروتکلهای بهداشتی مورد پایش قرار گیرد و با متخلفان، مطابق با قانون برخورد شود.1400/11/03
14:15:35
5.0 / 5
326
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱