شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران:

پایگاه فرهنگی دفاع مقدس مكانی برای نمایش آثار رزمندگان است

پایگاه فرهنگی دفاع مقدس مكانی برای نمایش آثار رزمندگان است

مازندران مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران بر ضرورت ایجاد پایگاه فرهنگی دفاع مقدس تاکید کرد و آنرا مکانی برای نمایش آثار رزمندگان دانست.به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بازدید از دفتر حفظ آثار شهرستان بابل بر ضرورت تدوین کتاب نقش بابل در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و هزار و ۷۰۰ شهید این شهر تاکید کرد و با اعلان اینکه در حوزه جنگ جنگل تا حالا ده کتاب تولید شد، از رونمایی کتاب کارنامه جنگ جنگل در نیمه اول سال ۱۴۰۰ آگاهی داد.

سردار ملکی با اشاره به ایثار مردم در هشت سال دفاع مقدس بر لزوم بکارگیری از ظرفیت مردمی در جمع آوری، نشر و ترویج آثار دفاع مقدس تاکید کرد و اظهار داشت: جنگ نباید فراموش شود و برای انتقال فرهنگ و معارف دفاع مقدس به نسل های آینده باید خاطرات و آثار رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و مردم جمع آوری شود.

این مسئول بر ضرورت ایجاد پایگاه فرهنگی دفاع مقدس تاکید کرد و آنرا مکانی برای نمایش آثار رزمندگان و ولاورمردان جبهه های حق مقابل باطل دانست.

وی با اشاره به اینکه در مازندران، پایگاه های فرهنگی فعالی داریم که در جشنواره ملی حائز رتبه شدند، اشاره کرد: رزمندگان دفاع مقدس راویان خوبی برای تبیین فرهنگ پایداری هستند و باید شناسایی و به کارگیری شوند.

سردار ملکی در آخر ضمن قدردانی از مجموعه دفتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان بابل اظهار داشت: باید قدردان شهدا باشیم و مکان هایی که از روحانیت و معنویت خاص شهدایی برخوردارست شناسایی و معرفی نماییم.
1399/12/06
14:20:14
0.0 / 5
937
تگهای خبر: تولید , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg