شمالبرگ ShomalBarg.ir
جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار:

امید آفرینی در جامعه، اصلی ترین نقش رسانه در شرایط كرونا است

امید آفرینی در جامعه، اصلی ترین نقش رسانه در شرایط كرونا است

به گزارش شمال برگ از گیلان جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار نقش رسانه ها در شرایط کرونایی را امید آفرینی در جامعه عنوان نمود و اظهار داشت: روحیه بخشی به مردم با رویکرد کاهش استرس باید مورد توجه رسانه ها قرار گیرد.


حسن حبیبی امروز در بازدید از خبرگزاری ایسنا در گیلان که با حضور مهدی پارسا رئیس سازمان بسیج رسانه استان صورت گرفت، ضمن اشاره به فعالیت های ستودنی این رسانه در حوزه آگاهی بخش و اطلاع رسانی در حوزه های مختلف به افراد جامعه بخصوص کرونا اظهار نمود: رسانه ها نقش موثری برای کاهش اضطراب مردم در بحران کرونا ایفا کردند.
وی ضمن اشاره به رسانه ها در جهت دهی افکار عمومی جامعه اظهار داشت: نقش رسانه ها در جهت دهی فکری، فرهنگی و ساختار هویت ملت ها و ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه بسیار مهم و تضمین کننده است.
حبیبی نقش رسانه ها در شرایط کرونایی را امید آفرینی در جامعه عنوان نمود و اظهار داشت: روحیه بخشی به مردم با رویکرد کاهش استرس باید مورد توجه رسانه ها قرار گیرد.
جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار با اشاره به اینکه خدامحوری و انصاف در کار از ویژگی های بارز اصحاب رسانه است، خاطرنشان کرد: باید با نگاهی امیدوارانه به مسائل و کارهایی که انجام شده است پرداخت و نارسائی ها را به طور منصفانه بیان کرد.

جهاد دانشگاهی در خیلی از حوزه های منشأ خدمات پرارزش بوده است


وی ضمن اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف افزود: مردمی بودن، رشد علم و فناوری، بالا بردن صنعت دفاعی و... از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، که رسانه ها باید در جهت بازگو کردن این دستاوردها در جامعه نقش آفرینی کنند.
حبیبی با اشاره به اینکه دشمن درصدد است اعتماد و اعتقاد و مشارکت جامعه دانشگاهی را تضعیف کند و آنان را فراروی نظام اسلامی قرار دهد، خاطرنشان کرد: بی شک مهم ترین پشتوانه جمهوری اسلامی ایران در حوزه قدرت نرم «دانشگاه ها» هستند.
جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار ضمن اشاره به اینکه جهاددانشگاهی از ثمرات انقلاب اسلامی و منشا خیلی از طرح های پژوهشی و علمی در کشور است خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی، در خیلی از حوزه های علمی، پژوهشی، پزشکی منشأ خدمات پرارزش بوده است.

منبع:

1399/11/28
14:48:59
0.0 / 5
1131
تگهای خبر: خدمات , صنعت , فناوری , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg