شمال برگ ShomalBarg.ir
دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان خبر داد

شركت ۱۰ هزار دانش آموز گیلانی در اردوی راهیان نور مجازی

شركت ۱۰ هزار دانش آموز گیلانی در اردوی راهیان نور مجازی

به گزارش شمال برگ از گیلان دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان با اعلان اینكه باتوجه به شیوع ویروس كرونا و عدم برگزاری اردوهای راهیان نور در كشور با هماهنگی های انجام شده؛ اردوهای راهیان نور بصورت مجازی برگزار می شود، اظهار داشت: این طرح بصورت مجازی برای 10 هزار دانش آموز گیلانی طراحی شده است.


ستیزه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به سبب برگزاری اردوی راهیان نور مجازی اظهار نمود: امسال بر طبق ابلاغ ستاد مرکزی راهیان نور کشور باتوجه به شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی برگزار نمی گردد.
وی با اعلان اینکه باتوجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری اردوهای راهیان نور در کشور با هماهنگی های انجام شده؛ اردوهای راهیان نور بصورت مجازی برگزار می شود، اظهار داشت: این طرح بصورت مجازی برای ۱۰ هزار دانش آموز گیلانی طراحی شده است.
رئیس سازمان اردویی، فرهنگی و راهیان نور سپاه قدس گیلان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد تصریح کرد: رهبر انقلاب در جایی دیگر می فرمایند «اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم، رئیس فضای مجازی کشور می شدم» و این سخنان نشان از اهمیت رویکرد فضای مجازی دارد.
دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان با اعلان اینکه فاصله مسافتی استان گیلان تا یادمان های دفاع مقدس که هفت استان کشور میزبانی راهیان نور کشور را دارند بسیار زیاد است، اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با حضور روایتگران در گلزارهای تعیین شده درباب ترویج سبک و سیره شهدا، معرفی گلزارهای شهدا و روایت حماسه های هشت سال دفاع مقدس روایتگری خواهد شد.
ستیزه افزود: شش نقطه از گلزارهای شهدا که از پایگاه های فرهنگی اجتماعی استان هستند برای بحث اردوهای راهیان نور مجازی انتخاب شده اند، که شامل گلزار شهدای رشت، آستانه اشرفیه، لنگرود، لاهیجان، انزلی و ماسال است.
وی با اعلان اینکه این طرح از شش آذر و بر طبق برنامه زمانبدی در استان گیلان اجرا می گردد، اشاره کرد: برگزاری مسابقه از روایت های روایتگران برای دانش آموزان هم برنامه ریزی شده است.
رئیس سازمان اردویی، فرهنگی و راهیان نور سپاه قدس گیلان با اشاره به دغدغه های تربیتی آموزش مجازی اظهار داشت: راهیان نور مجازی یکی از ظرفیت های مهم در تولید محتوای متناسب با مسایل تربیتی و پرورشی در فضای مجازی است.
منبع:

1399/09/03
13:54:15
5.0 / 5
1493
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg