شمالبرگ ShomalBarg.ir

روند نزولی تعداد مبتلایان كرونا در مازندران

روند نزولی تعداد مبتلایان كرونا در مازندران

مازندران هرچند روند نزولی در تعداد بیماران بستری مبتلا به كرونا در بیمارستان های مازندران همچنان ادامه دارد و الان ۵۱۳ نفر در این بیمارستان ها بستری هستند اما عادی انگاری این ویروس بعد از گذشت هفت ماه از ورود آن به كشور نگران كننده است و رعایت نكردن درست پروتكل های بهداشتی می تواند باردیگر منجر به افزایش تعداد بیماران شود.سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۸ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۶۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خویش را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه الان ۳۸۳ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علایم تنفسی مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۱۱۵ نفر با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۱۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲بیمارجدید بستری و ۱۶ بیمار هم ترخیص شدند و۴۲ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، هم اکنون ۵۱۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع:

1399/07/03
12:41:53
5.0 / 5
1534
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg