شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرمانده سپاه ناحیه مركزی رشت:

خدمت رسانی به مردم بزرگ ترین ماموریت بسیج است

خدمت رسانی به مردم بزرگ ترین ماموریت بسیج است

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان فرمانده سپاه ناحیه مركزی رشت بزرگ ترین ماموریت امروز بسیج را خدمت رسانی به مردم دانست و اظهار داشت: تحویل 2 باب مسكن به مددجویان گیلانی و همین طور افتتاح 30 پایگاه بسیج كه فاقد ساختمان هستند از دیگر اقدامات سپاه ناحیه مركزی رشت در هفته بسیج است.


جمشید اصحابی در گفت وگو با ایسنا، شعار هفته بسیج را «۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت» عنوان و اظهار نمود: وظیفه بسیج خدمت به مردم است.
فرمانده سپاه ناحیه مركزی رشت با اشاره به اینكه امسال ۳۱ عنوان برنامه محوری برای هفته بسیج در گیلان در نظر گرفته شده است اضافه كرد: اردوی عملی رباتیك مدارس، برگزاری نشست بصیرتی و روشنگری، جشنواره غذای محلی، نشست ارتقای فضای مجازی، اكران فیلم رد خون و ماجرای نیمروز همچون برنامه های این هفته است.
اصحابی برگزاری ایستگاه های فرهنگی و برنامه های ورزشی، برگزاری نمایشگاهی به مناسبت ۴۰ سالگی بسیج، برگزاری یادواره ۹۲ هزار بسیجی كشور در گیلان، برگزاری یادواره شهدای كارگری در شركت دخانیات، تجمع بسیجیان پنجم آذر در میدان شهدای ذهاب رشت و... را از دیگر برنامه های این هفته بیان كرد.
وی بزرگ ترین ماموریت امروز بسیج را خدمت رسانی به مردم دانست و اظهار داشت: تحویل دو باب مسكن به مددجویان گیلانی و همین طور افتتاح ۳۰ پایگاه بسیج كه فاقد ساختمان هستند از دیگر اقدامات سپاه ناحیه مركزی رشت در هفته بسیج است.
اصحابی افزود: حضور بسیجیان در بحث امنیت داخلی و خارجی زبانزد دنیاست چونكه حضور مقتدرانه بسیجیان در ماموریت جعفر طیار در بحث دفاع از حرم و اشتیاق آنان برای حضور در مقابل با داعشیان وحشی، در امتداد ایجاد امنیت، خیلی از اندیشمندان و نظریه پردازان دنیا را به فكر واداشته است.
فرمانده سپاه ناحیه مركزی رشت با تاكید بر فتنه افكنی سرویس های جاسوسی پس از افزایش قیمت بنزین اضافه كرد: همه مردم كه جانانه پای انقلاب ایستادند نسبت به این مسئله انتقاد دارند امام وقتی رهبر انقلاب فرمودند باید از تصمیم سران سه قوه حمایت كرد.
منبع:

1398/09/03
09:46:28
5.0 / 5
4793
تگهای خبر: رشت , سرویس , شركت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg