شمال برگ ShomalBarg.ir
سردار اشتری خبر داد

توفیقات خوب پلیس امنیت اقتصادی در برخورد با مفاسد مالی

توفیقات خوب پلیس امنیت اقتصادی در برخورد با مفاسد مالی

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان فرمانده ناجا با اشاره به فعالیت پلیس امنیت اقتصادی اظهار داشت: باتوجه به اینكه پلیس نوپایی است اما در برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی و همینطور كشف كالای قاچاق توفیقات خوبی داشته است.


سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم تكریم و معارفه فرمانده انتظامی استان گیلان در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینكه پلیس امنیت اقتصادی از آغاز امسال فعالیت خویش را شروع كرده است، اظهار نمود: باتوجه به اینكه پلیس نوپایی است اما در این مدت اقدامات خوبی را عرضه كرده و در برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی و همینطور كشف كالای قاچاق توفیقات خوبی داشته است.
فرمانده ناجا اضافه كرد: پلیس امنیت اقتصادی در همین مدت كم پرونده های محكمه پسندی را كشف و تا آخر سال به مراجع قضایی انتقال می دهد كه مورد توجه قرار دارند.
وی افزود: در جهت مبارزه با كالای قاچاق، پلیس گمركات هم در 13 گمرك كشور با همت همكاران راه اندازی شده، تا آخر سال هم در سایر گمركات كشور آغاز به فعالیت می كند و انشاالله شاهد تاثیرات به سزای آن در كنترل ورود و خروج كالا به كشور خواهیم بود.
سردار اشتری با اشاره به فعالیت مراكز مشاوره ای در كلانتری ها، اظهار داشت: هزار كلانتری در كشور دارای داوئر مشاوره ای هستند و همینطور 40 مركز عرضه خدمات مشاوره ای در سطح كشور داریم كه خوشبختانه تابحال بیشتر از 70 درصد پرونده های ارجاع شده به این مراكز، منجربه صلح شده است و انشاالله این روند خیلی خوب همچنان ادامه یابد و شاهد كاهش جرائم باشیم.
فرمانده ناجا در مورد وضعیت امنیتی گیلان، اظهار داشت: با همت همكاران نیروی انتظامی استان گیلان و همینطور مشاركت و همراهی مردم وضعیت خوبی در امنیت مرز های خشكی و آبی داریم.
وی با اشاره به اینكه جاده های گیلان همواره از پرترددترین محورهای كشور است، اظهار داشت: مسیرهای منتهی به گیلان به علت تردد ویژه و گردشگرپذیر بودن، همواره محل وقوع حوادث جاده ای گوناگون بوده است ولی خوشبختانه در نیمه نخست امسال شاهد كاهش 12 درصدی تلفات جاده ای و همینطور كاهش 18 درصدی سوانح بودیم؛ در تلاش هستیم تا با همت مردم و استفاده از فناوری های نوین و همینطور نصب دوربین  تصادفات را به حداقل برسانیم.
سردار اشتری در مورد وضعیت ترافیكی شهر رشت، اضافه كرد: باید از نظر زیرساخت ترافیكی اصلاحات هندسی در شهر صورتك گیرد كه این امر هم مستلزم تعامل و مشاركت بیشتری نهادهای متولی است.1398/08/14
10:40:50
5.0 / 5
4702
تگهای خبر: اقتصادی , خدمات , رشت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg