شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس كل دادگستری گیلان:

نقش سمن ها مطالبه گری چالش های پیش روی جامعه از مدیران است

نقش سمن ها مطالبه گری چالش های پیش روی جامعه از مدیران است

به گزارش شمال برگ رئیس كل دادگستری گیلان اظهار داشت: نقش سمن ها مطالبه گری چالش های پیش روی مردم و جامعه از مدیران است.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا-منطقه گیلان، حجت الاسلام و المسلمین خلیلی در نشست نمایندگان سازمان های مردم نهاد استان گیلان فعال در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی، با اشاره به نقش موثر سازمان های مردم نهاد در انتقال دغدغه ها و نیازهای مردمی اظهار نمود: نقش سمن ها مطالبه گری چالش های پیش روی مردم و جامعه از مدیران و مسؤلان است.
وی مهربانی و صمیمیت در منش مردم گیلان را ستودنی توصیف كرد و اظهار داشت: علیرغم نعمت های سرشار طبیعی و برخورداری از خاك حاصلخیز و ذخایر آبی مناسب، مردم این استان با مشكلات زیادی مواجهند.
حجت الاسلام خلیلی در ادامه با تاكید بر اینكه طبق آموزه های قرآنی و سیره خاندان هیچ تعرضی به محیط زیست پذیرفتنی نیست، صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی را از مهم ترین محورهای برنامه عملیاتی خود در استان برشمرد.
رئیس شورای قضایی گیلان با اشاره به اینكه افكار عمومی به درستی متاثر از اخبار و گزارش های سازمان های مردم نهاد می باشد اظهار داشت: عملكرد صادقانه و غیرانتفاعی سمن ها نقش مهمی در مشاركت و جلب اعتماد مردم داشته است.
او در آخر تصریح كرد: در تهیه اخبار و مستندات باید با در نظر گرفتن احتیاط های حقوقی لازم به حفظ حریم خصوصی توجه گردد و انتشار تخلفات و انتساب آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی قبل از اعلام جرم از جانب دستگاه قضایی، مجاز نیست.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا؛ در این جلسه كه توسط معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان برگزار شد، نمایندگان سمن ها به بیان دغدغه ها، معضلات و مشكلات حوزه محیط زیست و منابع طبیعی گیلان پرداخته و مطالبات مردمی در این عرصه را به اطلاع رئیس كل دادگستری استان رساندند.1398/06/31
15:08:58
5.0 / 5
4387
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg