شمالبرگ ShomalBarg.ir
از ابتدای سال جاری تاكنون انجام شد؛

ثبت بیشتر از 267 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی مازندران

ثبت بیشتر از 267 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی مازندران

به گزارش شمال برگ فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به ثبت 267 میلیون و 291 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان از آغاز سال جاری تابحال از كاهش 13 درصدی تصادفات جرحی در استان اطلاع داد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، سردار سید محمود میرفیضی درباره این خبر اظهار داشت: این استان با عنایت به برخورداری از مواهب الهی و گردشگری همه ساله در روزهای مختلف سال همچون تعطیلات تابستانی، ایام نوروز و مناسبت های خاص پذیرای حجم گسترده ای از مسافران و گردشگران از اقصی نقاط كشور است.
وی خاطرنشان كرد: برای تامین امنیت مردم، مسافران و توریستهایی كه به این استان سفر می كنند، پلیس با اجرای طرح های مختلفی در حوزه های انتظامی، امنیتی، ترافیكی و اجتماعی با بسیج تمام توان و امكانات خود، اقدامات گسترده ای را در دستور كار خود دارد.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به مشاركت پذیری دستگاه های اجرایی و مردمی بعنوان یكی از راهبردهای اصلی نیروی انتظامی استان در ایجاد نظم عمومی و امنیت اجتماعی از ثبت 267 میلیون و 291 هزار تردد در محورهای پلیس راهی استان اطلاع داد و اظهار داشت: این رقم در مقایسه با سال های گذشته از افزایش قابل توجهی برخوردار بوده است.
سردار میر فیضی از كاهش 13 درصدی تصادفات جرحی و سه درصدی تصادفات منجر به فوت در این مدت اطلاع داد و اضافه كرد: با تدابیر انجام شده و همكاریهای صورت گرفته در تامین امنیت محورهای مواصلاتی شاهد كاهش 2.5 درصدی متوفیان و هفت درصدی مجروهان ناشی از حوادث جاده ای در سطح استان طی این مدت بوده ایم.
وی از اعمال قانون 528 هزارو 575 خودروی متخلف اطلاع داد و بیان كرد: با عنایت به آخر مسافرت های تابستانی و افرایش ترددها در محورهای دورن و برون شهری استان توجه به هشدارهای انتظامی از جانب رانندگان و مسافران گرامی امری الزامی است.
فرمانده انتظامی مازندران به مسافران و گردشگران استان و رانندگانی كه قصد تردد در محورهای استان را دارند، سفارش كرد: ضمن مدیریت سفر خود، با رعایت هشدارهای انتظامی و ترافیكی پلیس را در برقراری نظم و امنیت اجتماعی یاری دهند.1398/06/25
13:43:58
5.0 / 5
4604
تگهای خبر: خودرو , سفر , مازندران , نور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg