شمالبرگ ShomalBarg.ir

مصدوم شدن 9 نفر در آتش سوزی بانك كشاورزی آستارا بعلاوه تصاویر

مصدوم شدن 9 نفر در آتش سوزی بانك كشاورزی آستارا بعلاوه تصاویر

به گزارش شمال برگ مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا از امدادرسانی به 9 حادثه دیده آتش سوزی ساختمان بانك كشاورزی این بندر مرزی اطلاع داد.


ایرج خلیل رشیدی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: به دنبال تماسهای مردمی و اطلاع رسانی در مورد آتش سوزی در ساختمان بانك كشاورزی شعبه مركزی بندر مرزی آستارا، اكیپ های آتش نشانی رأس ساعت 15 و 15 دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.
وی با اشاره به اینكه عملیات با دو دستگاه خودروی اطفای حریق و 8 نفر آتش نشان آغاز شد، افزود: 10 نفر در چارچوب دو خانوار در دو سوئیت مجزای طبقه سوم این شعبه در بین دود غلیظ ناشی از حریق گرفتار شده بودند كه با تلاش های نیروهای آتش نشان نجات یافتند.
خلیل رشیدی با تاكید بر اینكه حریق از كابل های برق ساختمان شروع شده بود، اضافه كرد: عملیات اطفا در رأس ساعت 15 و 40 دقیقه به پایان رسید و 9 نفر مصدوم این حادثه كه گرفتار خفگی ناشی از دود شده بودند، به شكل سرپایی مداوا شدند.
وی افزود: محیط اداری بانك در این آتش سوزی خسارت ندید و میزان خسارت به سایر بخش ها هم توسط كارشناسان در دست بررسی می باشد.
وی تصریح كرد: به علت گرمای هوا و افزایش استفاده از سیستم سرمایشی، مصرف برق منازل و سایر اماكن بالا رفته و شاهد افزایش وقوع حوادثی از این دست هستیم.


1398/05/30
15:46:32
5.0 / 5
4565
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg