شمال برگ ShomalBarg.ir
رییس اتاق اصناف تنكابن:

توزیع لاستیك های وارداتی تابع بازار ارز است

توزیع لاستیك های وارداتی تابع بازار ارز است

به گزارش شمال برگ رئیس اتاق اصناف تنكابن اظهار داشت: توزیع لاستیك های وارداتی تابع بازار ارز بوده و اتحادیه ها در آن تصرفی ندارند.اسماعیل حاجی ابراهیمی در گفتگو با ایسنا، در مورد وضعیت توزیع لاستیك در بازار، اظهار نمود: توزیع لاستیك بستگی به تولیدات داخلی و واردات لاستیك های خارجی دارد.

وی خاطرنشان كرد: در حوزه توزیع لاستیك های وارداتی ما هیچ گونه دخل و تصرفی نداریم و قیمت آن هم تابع بازار ارز است.

رییس اتاق اصناف تنكابن با اشاره به اینكه در حوزه لاستیك های داخلی چون از مواد دولتی استفاده می نمایند حساسیت بالا است، تصریح كرد: هم اكنون به علت مشكلات كارخانجات تولیدی لاستیك های نیسان، وانت و مزدا در بازار به صورت محدود وجود دارد.

حاجی ابراهیمی با اشاره به اینكه برای مابقی خودرو ها لاستیك به میزان كافی وجود دارد، اضافه كرد: تمامی صاحبان خودروها می توانند با رفتن به نمایندگی های مجاز توزیع لاستیك با قیمت مناسب لاستیك های تولید داخل با مارك گلدستون، كویر و یزدتایر را با برگ سبز خودرو تهیه كنند.

وی اظهار داشت: برای خودرو های سواری هم شركت های تاكسیرانی با عرضه سند به این مراكز می توانند لاستیك های داخلی با نرخ مناسب تهیه كنند.

رییس اتاق اصناف تنكابن با اشاره به اینكه در حوزه كامیون ها هم آن دسته از خودرو های سنگین كه تا ۲۰ هزار كیلومتر را بر مبنای نامه صادره از راهداری طی كرده باشند می توانند با عرضه برگ سبز خودرو لاستیك تهیه كنند، تصریح كرد: گرانی لاستیك مقطعی بوده و بستگی مستقیمی به شرایط اقتصادی كشور دارد.

1398/05/26
22:58:06
5.0 / 5
5083
تگهای خبر: تولید , خودرو , شركت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg