شمال برگ ShomalBarg.ir
ستاری:

ظرفیت های طبیعی مازندران باعث تقویت شركتهای دانش بنیان می شود

ظرفیت های طبیعی مازندران باعث تقویت شركتهای دانش بنیان می شود

به گزارش شمال برگ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: مازندران ظرفیت های طبیعی بسیاری دارد كه باعث تقویت شركتهای دانش بنیان در این استان می شود.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز در حاشیه بازدید از مركز رشد واحدهای فناوری نوشهر در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: سبب خرسندی است كه فرصت سفر به غرب مازندران پیش آمد، چون همواره سفرها به مراكز استان ها انجام می شد و كمتر به بخش دیگری صورت می گرفت.
وی با اشاره به اینكه مازندران به لحاظ نیروی انسانی فوق العاده است، خاطرنشان كرد: این استان از لحاظ ظرفیت های طبیعی و جاذبه های گردشگری بسیار مهم بوده و این جاذبه های ذاتی مهم در استان می تواند سبب تقویت شركتهای دانش بنیان شود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تصریح كرد: اینكه نیروی انسانی مازندران در همین استان باقی بمانند و به سایر استان های مجاور مهاجرت نكنند، مورد تاكید است.
ستاری با تاكید بر اینكه در این سفر اتفاقات خوبی روی خواهد داد و ره آورد قابل توجهی خواهد داشت، خاطرنشان كرد: توسعه رشد و نوآوری و توسعه پارك علم و فناوری مازندران بسیار مهم می باشد و بازدیدهای امروز در جهت تقویت و بهبود وضعیت شركت های دانش بنیان صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینكه فضای فعلی مركز رشد نوشهر شایسته بچه های فناور این شهر نیست، اضافه كرد: با استاندار مازندران و نماینده مجلس تصمیماتی در مورد بهبود وضعیت فضای نوشهر گرفته خواهد شد تا در شان آنها باشد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به بهبود چهار پله ای شاخص نوآوری كشور طی چندماه اخیر، اظهار داشت: با وجود وضعیت اقتصادی نامناسب كشور این شاخص چه به لحاظ تعداد شركت ها و چه فروش شركت ها بهبود یافته است.1398/05/08
22:07:36
5.0 / 5
4355
تگهای خبر: سفر , شركت , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg