شمالبرگ ShomalBarg.ir
معاون علوم پزشكی گیلان تشریح كرد

الزامات تبلیغات انتخاباتی در شهرهای زرد و نارنجی

الزامات تبلیغات انتخاباتی در شهرهای زرد و نارنجی

از گیلان معاون علوم پزشکی گیلان، استفاده حداکثر 30 درصدی از فضا را در ستادهای انتخاباتی شهرهای زرد تصریح کرد و اظهار داشت: حتما افراد بر روی صندلی و در فضای باز نشسته باشند تا در سایه یک رقابت سالم شاهد افزایش بیماری نباشیم.


دکتر آبتین حیدرزاده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به لزوم رعایت الزامات بهداشتی و پروتکل های در رابطه با پیش گیری از بیماری کرونا در زمان تبلیغات انتخاباتی کاندیداها، اظهار نمود: سفارش می کنیم همه تبلیغات در فضای مجازی صورت گیرد.
وی با اعلان اینکه باید حداقل تماس بین افراد در سطح جامعه خصوصاً در زمان تبلیغات انتخاباتی رخ دهد، اشاره کرد: برگزاری هرگونه مراسم توسط ستادهای انتخاباتی باید با دریافت مجوز از فرمانداری و ستاد انتخابات استان باشد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با تاکید بر لزوم استفاده از فضاهای ورزش و جوانان جهت برگزاری نشست های انتخاباتی، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی نظارت عالیه بر رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان تبلیغات خواهد داشت.
حیدرزاده، استفاده حداکثر ۳۰ درصدی از فضا را در ستادهای انتخاباتی تصریح کرد و اشاره کرد: باید هشت مترمربع فضای خالی به هر فرد اختصاص یابد و حتما افراد بر روی صندلی و در فضای باز نشسته باشند تا در سایه یک رقابت سالم شاهد افزایش بیماری نباشیم.
وی با اعلان اینکه امکان برگزاری نشست های انتخاباتی با ظرفیت ۳۰ درصدی در شهرهای زرد است، عنوان کرد: در شهرهای نارنجی باید از ۲۰ درصد فضا برای حضور افراد استفاده گردد و در فضاهای بسته امکان برگزاری مراسم انتخاباتی وجود ندارد.
معاون علوم پزشکی گیلان، از بستری شدن ۴۹ بیمار جدید کرونائی طی شبانه روز گذشته آگاهی داد و تصریح کرد: هم اکنون ۲۴۰ بیمار مبتلا به کرونا در سطح بیمارستان های گیلان بستری هستند و ۶۱ نفر شرایط وخیم دارند.1400/03/21
20:08:51
5.0 / 5
993
تگهای خبر: دریا , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg