شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان:

جمهوری اسلامی ایران سردمدار دفاع از مردم مظلوم فلسطین است

جمهوری اسلامی ایران سردمدار دفاع از مردم مظلوم فلسطین است

از گیلان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان جمهوری اسلامی ایران را سردمدار دفاع از مردم مظلوم فلسطین دانست و اظهار داشت: پاسداشت روز جهانی قدس خنثی سازی همه توطئه ها ضد امت اسلام را به دنبال دارد.


محمود قاسم نژاد در نشست بزرگداشت روز جهانی قدس که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار شد، ضمن اشاره به شرایط بهداشتی حاکم بر کشور و اعمال محدودیت در برگزاری برنامه های میدانی مناسبت های ملی و مذهبی، اظهار نمود: با عنایت به هماهنگی ها و برنامه ریزی ها، اجتماع و راهپیمایی خودرویی تحت عنوان «روز جهانی قدس» امسال نخواهیم داشت اما این به مفهوم فراموشی مساله قدس و فلسطین نخواهد بود.
وی ضمن اشاره به اهمیت بزرگداشت روز جهانی قدس برای جهان اسلام، اضافه کرد: در جهت پیروی از منویات بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب پیرامون مساله فلسطین، پشتیبانی از آرمان قدس حتما باید از یک بروز و ظهور در سطح کشور برخوردار باشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان ضمن اشاره به تدارک ویژه برنامه هایی متفاوت جهت پاسداشت روز جهانی قدس در سالجاری، تصریح کرد: همانگونه که امامین انقلاب فرمودند، مساله فلسطین یک صف بندی بین حق و باطل بوجود می آورد.
قاسم نژاد، با اشاره به اینکه رژیم مجعول صهیونیستی به ناحق این سرزمین اسلامی را غصب کرده است، اظهار داشت: اسرائیل به پشتوانه استکبار جهانی به دنبال مشروعیت بخشیدن به رژیم نامشروع خود است بنابراین ملت های بیدار و آزاده جهان بخصوص مسلمانان باید همواره این اتفاق نامیمون را یادآوری کنند و در مقابل باطل بایستند.
وی جمهوری اسلامی ایران را سردمدار دفاع از مردم مظلوم فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: خیلی از دولت ها و حاکمیت ها می خواهند مساله فلسطین و قدس شریف به فراموشی سپرده شود بنابراین پاسداشت روز جهانی قدس خنثی سازی همه توطئه ها ضد امت اسلام را به دنبال دارد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، ضمن اشاره به غربت و مظلومیت مردم مسلمان فلسطین در تحمل رفتارهای ظالمانه و خشونت بار صهیونیست ها، خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس روز رساندن صدای مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان و به میدان آمدن انسان های آزاده در پشتیبانی از آرمان قدس و تزریق خون جدید در رگ های امت اسلام است.
قاسم نژاد، نامگذاری روز جهانی قدس از جانب امام خمینی(ره) را باعث بیداری مسلمانان دانست و افزود: این حضور در میدان، عقب نشینی صهیونیست ها از مواضع نامشروع خویش را به دنبال خواهد داشت؛ آنها که روزی آرزوی نیل تا فرات را در سر می پروراندند و با گنبد آهنین دژ مستحکم نظامی برای خودشان ساخته بودند، امروز به پوشالی بودن قدرتشان پی برده اند.
وی یکی از مهم ترین دستاوردهای پاسداشت روز جهانی قدس را دمیدن روح امید به ملت های مظلوم و ستم دیده در جغرافیای جهان اسلام دانست و اظهار داشت: مسلمانان دیگر زورگویی و سلطه استکبار جهانی و ایادی آنان را برنمی تابند و این جسارت و شجاعت به آنان داده شده تا به پا خیزند و ضد ظالم به صحنه مبارزه بیایند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، با اشاره به اینکه روز جهانی قدس زمینه ساز اتحاد ملت های مسلمان و آزاده جهان است، تصریح کرد: در سایه این اتحاد و انسجام، استکبار جهانی مجبور به پذیرش تعاملات جهانی و کنار گذاشتن خوی استکباری و سلطه طلبی خود در منطقه است.
قاسم نژاد، از فرمانداران و دفتر امور شهری و روستایی استانداری خواست نسبت به فضاسازی شهرها و روستاها متناسب با روز قدس اقدام نمایند و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های لازم جهت بهره برداری بیشتر از فضای مجازی در روز جهانی قدس صورت گیرد.1400/02/09
20:49:32
5.0 / 5
1020
تگهای خبر: خودرو , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg