شمالبرگ ShomalBarg.ir
از ابتدای سالجاری؛

۹۲ هزار خودرو در گیلان به علت عدم رعایت منع تردد شبانه اعمال قانون شدند

۹۲ هزار خودرو در گیلان به علت عدم رعایت منع تردد شبانه اعمال قانون شدند

به گزارش شمال برگ از گیلان جانشین فرمانده انتظامی گیلان از پلمب ۲۷۷ واحد صنفی از آغاز اجرای طرح محدودیت های کرونا تابحال اطلاع داد و اظهار داشت: از آغاز سالجاری تابحال ۹۲ هزار دستگاه خودرو که محدودیت های تردد شبانه را در سطح استان رعایت نکردند اعمال قانون شدند.


سرهنگ حسین حسن پور در جمع خبرنگاران در تشریح عملکرد پلیس گیلان در جهت اجرای طرح محدودیت های کرونایی در سطح استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در اجرای این طرح ها تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا است، اظهار نمود: اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است.
وی به انجام گشت های مشترک روازنه اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان با محوریت سازمان صمت، اتاق اصناف و اداره بهداشت روازنه در سطح استان برای برخورد با صنوف متخلف اشاره نمود و اظهار داشت: ارسال پیامک های آموزشی و هشداری برای متصدیان واحدهای صنفی از راه اتاق اصناف و اتحادیه ها برای تعطیلی واحدهای صنفی از دیگر اقدامات پلیس استان در اجرای طرح محدودیت های کرونایی است.
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان بر برخورد قانونی با واحدهای صنفی که به قوانین و مقرارت محدودیت های کرونا بی توجهی کنند تصریح کرد و اضافه کرد: بازدید نامحسوس از صنوف حساس شامل کافه ها، قلیانسراها، باشگاه های ورزشی، آموزشگاه ها و... به صورت مستمر در دستورکار پلیس گیلان قرار دارد.
این مقام انتظامی ضمن اشاره به درک شرایط اقتصادی جامعه توسط پلیس و با اشاره به اینکه پلمب بعنوان آخرین مرحله برای برخورد با واحدهای صنفی متخلف در دستور کار پلیس قرار دارد، خاطرنشان کرد: از آغاز اجرای طرح محدودیت های کرونا تابحال ضمن بازدید از ۱۱ هزار و ۸۴۹ واحد صنفی، با تذکر و اخطار پلمب به ۹ هزار و ۴۵۴ واحد صنفی، از ۲ هزار و ۵۷۲ واحد صنفی تعهد دریافت و ۲۷۷ واحد صنفی هم به علت عدم رعایت این محدودیت ها پلمب شدند.
سرهنگ حسن پور با اشاره به اینکه محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح در تمامی شهرهای استان اجرا می شود، اظهار داشت: از آغاز سالجاری تابحال ۹۲ هزار دستگاه خودرو که محدودیت های تردد شبانه را در سطح استان رعایت نکردند اعمال قانون شدند.
او در آخر با تکیه بر اینکه تأمین و حفظ امنیت شهروندان توام با سلامت آنها از اولویت های نیروی انتظامی است از شهروندان خواست با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و خودداری از حضور در تجمعات، در کاهش و قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس یاریگر کادر درمان و پلیس باشند.
منبع:

1400/02/08
22:44:22
5.0 / 5
1054
تگهای خبر: اقتصادی , خودرو , دریا , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg