شمال برگ ShomalBarg.ir

تكذیب جان باختن كارمند بیمارستان ماسال به دنبال تزریق واكسن كرونا

تكذیب جان باختن كارمند بیمارستان ماسال به دنبال تزریق واكسن كرونا

از گیلان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن اشاره به تکذیب شایعات انتشار یافته در فضای مجازی در مورد جان باختن کارمند بیمارستان ماسال براثر تزریق واکسن کرونا اظهار داشت: هم اکنون وضعیت عمومی این فرد، خوب است.


دکتر انوش دهنادی مقدم در گفت وگوبا ایسنا اظهار نمود: در جهت واکسیناسیون گروه های هدف گیلانی که بخش عمده ای از آنرا پرستاران و پزشکان تشکل می دادند، یک نفر از کارکنان بیمارستان ماسال در حین تزریق، گرفتار واکنش آنافیلاکسی شد که بلافاصله از راه اورژانس هوایی به مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: واکنش آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک جدی و تهدیدکننده حیات است که به صورت ناگهانی شروع می شود و می تواند منجر به مرگ انسان هم شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود: استفاده از واکسن ها همانند هر داروی دیگری، هم امکان دارد با عوارض جانبی همراه باشد که البته تعداد نادری از افرادی که تحت واکسیناسیون قرار می گیرند امکان دارد به آن گرفتار شوند.
وی تصریح کرد: اطلاع از مشخصات واکسن و رعایت نکات ذکر شده در استفاده از واکسن، این عوارض احتمالی را به حداقل خواهد رساند.
دهنادی مقدم ضمن اشاره به تکذیب شایعات انتشار یافته در فضای مجازی در مورد جان باختن کارمند بیمارستان ماسال براثر تزریق واکسن کرونا اظهار داشت: الان وضعیت عمومی این فرد، خوب است.1400/02/08
15:49:59
5.0 / 5
1006
تگهای خبر: رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg