شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیرگروه بیماری های مركز بهداشت گیلان عنوان كرد

نزدیك شدن بستری های كرونائی گیلان به عدد 1000

نزدیك شدن بستری های كرونائی گیلان به عدد 1000

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیرگروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان، از بستری بودن 926 بیمار کرونائی در سطح بیمارستان های گیلان آگاهی داد و تصریح کرد: 119 بیمار شدیدا بدحال داریم.


دکتر حسن رخشاد در جمع خبرنگاران، با اعلان اینکه موج چهارم بیماری کرونا بسیار شدید می باشد، اظهار نمود: متاسفانه شدت موج چهارم چهار برابر موج های قبلی است، برای اینکه بیشتر بیماران با ویروس کرونای انگلیسی درگیر هستند.
وی عوارض کرونای انگلیسی را بیشتر و خطرناک تر از کرونای معمولی دانست و اضافه کرد: از مردم می خواهیم علاوه بر رعایت پروتکل های حفاظت فردی، از رفت و آمد بی مورد و غیر ضروری به خارج از منازل اجتناب کنند.
مدیرگروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان، با اعلان اینکه از اول اسفندماه تا حالا با افزایش روزانه تعداد بستری ها مواجه هستیم، اشاره کرد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته ۲۳۴ بیمار جدید کرونائی را بستری کردیم.
رخشاد، از بستری بودن ۹۲۶ بیمار کرونائی در سطح بیمارستان های گیلان آگاهی داد و تصریح کرد: ۱۱۹ بیمار شدیدا بدحال داریم.
وی با اشاره به فزاینده بودن آمار و ارقام کرونائی طی روزهای قبل و احیانا پیش رو، اشاره کرد: با تاکید ویژه بر جدی گرفتن رعایت شیوه نامه های بهداشتی از طرف شهروندان از آنها خواست برای پیش گیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا و قطع چرخه انتقال، از عادی انگاری و برگزاری دورهمی ها و تجمعات اجتناب کنند.
منبع:

1400/01/25
11:55:05
5.0 / 5
1047
تگهای خبر: حفاظ , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg