شمالبرگ ShomalBarg.ir

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز میلیاردی در ساری

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز میلیاردی در ساری

مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از اجرای حکم قضائی تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز بدلیل تغییر کاربری غیرقانونی به ارزش 50 میلیارد ریال در ساری اطلاع داد.


به گزارش شمال برگ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مرتضی میرزایی با بیان این خبر، اظهار نمود: به دنبال کسب خبری از اداره جهاد کشاورزی شهرستان ساری در خصوص اینکه فردی در اراضی کشاورزی خود واقع در منطقه فرح آباد مبادرت به تغییر کاربری غیر قانونی زمین و ساخت غیرمجاز یک واحد ویلا به متراژ 200 مترمربع کرده است، مبحث در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: با بررسی های به عمل آمده و انجام اقدامات و تحقیقات پلیسی مراتب بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضایی اعلام و بعد از سیر مراحل قانونی و قضایی حکم تخریب ساخت و ساز غیرمجاز از جانب دادگاه تجدید نظر استان صادر شد.
فرمانده انتظامی استان مازندران اظهار نمود: با عنایت به صدور حکم مراتب در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان ساری و پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و حکم صادره با حضور مسؤلان قضایی و نمایندگان جهاد کشاورزی و عوامل انتظامی اجرایی شد.
میرزایی با تکیه بر رعایت قوانین و مقررات در رابطه با حوزه حفظ و حراست از منابع طبیعی و اراضی کشاورزی، از آمادگی پلیس برای برخورد با تخلفات و جرایم با همکاری دستگاه قضایی و دستگاههای متولی اطلاع داد.
منبع:

1400/01/01
12:29:18
5.0 / 5
1108
تگهای خبر: اقتصادی , زمین , ساری , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg