شمالبرگ ShomalBarg.ir
رییس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران خبر داد

كشف لوازم آرایشی قاچاق در ساری

كشف لوازم آرایشی قاچاق در ساری

به گزارش شمال برگ مازندران رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف ۳۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق به ارزش ۱ میلیارد ریال اطلاع داد.


محمد محمدپور در ارتباط با این خبر بیان نمود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی بر حسب وظیفه ذاتی خود در مورد جلوگیری از جرائم اقتصادی و به دنبال انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی یکی از اماکن دپوی کالای قاچاق را شناسایی نمودند.
وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی بعد از شناسایی انبار کالای قاچاق و هماهنگی قضائی در بازرسی دقیق از آن ۳۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی و فاقد مجوز گمرکی را کشف کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را بر مبنای نظر کارشناسان حدود ۱ میلیارد ریال برآورد کرد.
محمدپور ضمن بیان خبر دستگیری یک قاچاقچی کالا در این اقدام خاطرنشان کرد: در این رابطه پرونده ای تشکیل و به مرجع قضائی ارسال شد.
این مقام انتظامی در خاتمه تصریح کرد: ورود غیر مجاز کالای خارجی به کشور و توزیع آن در بین شهروندان تهدیدی جدی برای تولیدات داخلی و در نهایت صدمه زننده بر اقتصاد کشور می باشد، ازاین رو شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فرصت طلبی از جانب قاچاقچیان کالا مبحث را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
منبع:

1399/11/29
14:14:45
0.0 / 5
971
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg