شمال برگ ShomalBarg.ir

دستگیری هفت عضو باند شركت هرمی در رامسر

دستگیری هفت عضو باند شركت هرمی در رامسر

شمال برگ: باند شركت هرمی در رامسر كه با وعده استخدام افراد در یكی از شركت های خصوصی، سوژه های مورد نظر را انتخاب و آنان را وادار به عضویت، سرمایه گذاری و عضوگیری برای این شركت می كردند، شناسایی و دستگیر شدند.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، محمدصادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر اظهاركرد: به دنبال كسب خبری در خصوص فعالیت و عضو گیری یك شركت هرمی در شهرستان رامسر، سوژه در دستور كار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان رامسر اشاره كرد: سپس هماهنگی های قضائی كارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با تشكیل تیم های عملیاتی 7 نفر از اعضای این شركت هرمی را دستگیر كردند.
وی با اشاره به این كه متهمان سپس تشكیل پرونده به مرجع قضائی معرفی گشتند، یادآورشد: شیادان فعال در دسیسه های هرمی، با استفاده از شیوه های روان شناسی، افراد را به عضو شدن در زیرگروه های خود ترغیب می كنند.
شاه نظری با اشاره به این كه وعده سرمایه گذاری با دریافت سود بالا، مهم ترین شگرد شركت های هرمی است، اشاره كرد: شهروندان از هرگونه فعالیت اقتصادی كه متولیان آن ادعای درآمدی غیرعادی، خصوصاً در مدت زمان كوتاهی را دارند، دوری كرده و ضمن تامل در انجام معاملات وسوسه انگیز، افرادی كه در این زمینه فعالیت می نمایند را به پلیس معرفی كنند.1397/11/16
15:18:29
5.0 / 5
4822
تگهای خبر: رامسر , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg