شمال برگ ShomalBarg.ir
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب در گیلان:

خط تحریف یك چهره غیر واقعی از جمهوری اسلامی نشان می دهد

خط تحریف یك چهره غیر واقعی از جمهوری اسلامی نشان می دهد

به گزارش شمال برگ از گیلان دبیر جبهه فرهنگی انقلاب در گیلان، با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب طی چند ماه گذشته به روشنی خط تحریف را تبیین فرمودند، اظهار داشت: خط تحریف همواره به دنبال نشان دادن چهره غیر واقعی از جمهوری اسلامی است.


حجت الاسلام والمسلمین مجتبی پوریوسفی در نشست کمیته فضای مجازی ستاد بزرگداشت دهه فجر چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب در استان گیلان، با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر سال جاری به شیوه ای جدید برگزار می شود، اظهار نمود: با عنایت به ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی، کمیته فضای مجازی نقش مهم و محوری در برگزاری برنامه ها خواهد داشت.
وی با تکیه بر ضرورت تولید محتوای انقلابی جهت نشر در فضای مجازی، اضافه کرد: دستگاه های ۲۲گانه عضو کمیته فضای مجازی ستاد بزرگداشت دهه فجر، تولید محتوای لازم را جهت مقابله با تحریف دستاوردهای انقلاب داشته باشند.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در گیلان، با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب طی چند ماه گذشته به روشنی خط تحریف را تبیین فرمودند، اظهار داشت: یکی از خطوط تحریف نادیده گرفتن پیشرفت های انقلاب در عرصه های مختلف علمی و آموزشی و اقتصادی و بهداشتی از راه دروغ پراکنی در فضای مجازی است.
پوریوسفی، خواهان تبیین جایگاه حقیقی انقلاب اسلامی شد و افزود: خط تحریف همواره به دنبال نشان دادن چهره غیر واقعی از جمهوری اسلامی است، در حالیکه به اذعان آمارهای جهانی، جمهوری اسلامی ایران نسبت به چند سده اخیر بسیار قوی تر شده و از نفوذ بالایی در منطقه برخوردار می باشد.
وی ضمن اشاره به پیشرفت تمدن اسلامی ایران در چهل سال گذشته، اظهار داشت: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند، مقابله با تحریف ایستادگی در مقابل تحریم را رقم می زند.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب در گیلان، با اشاره به اینکه امروز دشمنان به دنبال کوچک نشان دادن عظمت انقلاب هستند، تصریح کرد: ملت ایران هیچگاه نسبت به انقلاب دلسرد و پشیمان نیستند، اما از کارهای غیر انقلابی بعضی از مسؤلان احساس پشیمانی می کنند و ناراحت هستند.
وی با تکیه بر ضرورت ساماندهی و شبکه سازی فعالیت های فرهنگی در جبهه انقلاب، افزود: در حال تهیه نقشه مهندسی فرهنگی استان به صورت محله محور هستیم.
پوریوسفی، «هیئت»، «تربیت»، «قرآن»، «تحول اجتماعی»، «کتاب»، «حجاب»، «امر به معروف و نهی از منکر»، «ورزش»، «مطالبه گری»، «گردشگری - اردویی» و... را همچون کارگروه های ۲۶گانه جبهه فرهنگی انقلاب دانست و بیان نمود: به دنبال شناسایی و توانمندسازی نیروهای انقلابی هستیم.
وی ضمن اشاره به مشارکت ۱۱۰ مجموعه فرهنگی با کمیته فضا مجازی ستاد بزرگداشت دهه فجر در استان گیلان، اظهار نمود: نقش ما مستشاری است، یعنی باید با عرضه ساختارهای فکری و اندیشه ای به رفع گلوگاه ها کمک می کنیم.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب در گیلان، از اجرای سه رویداد «ترنم فجر»، «مشق فجر» و «رنگ فجر» ذیل کمیته فضای مجازی ستاد بزرگداشت دهه فجر اطلاع داد و اظهار داشت: با همکاری خانه فرهنگ و هنر انقلاب مبادرت به تولید شعارهای دهه فجر خواهیم کرد و این شعارها پس از طراحی و خوش نویسی، بعنوان پوستر و دیوارنگاره در سطح استان پیاده سازی می شوند.
او همینطور از برگزاری مسابقه عکس نوشت انقلاب اسلامی با همکاری گروه های مردمی اطلاع داد و خاطرنشان کرد: دستگاه ها به منظور عرضه دستاوردهای خود با محوریت مقابله با تحریف و تحریم، مبادرت به تولید عکس نوشت هایی جهت نشر در فضای مجازی کنند.
منبع:

1399/11/01
18:18:55
0.0 / 5
726
تگهای خبر: اقتصادی , تولید , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg