شمال برگ ShomalBarg.ir

اعزام مشمولان وظیفه عمومی پایه خدمتی بهمن 99 در مازندران

اعزام مشمولان وظیفه عمومی پایه خدمتی بهمن 99 در مازندران

شمال برگ: مازندران معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعزام همزمان مشمولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی پایه خدمتی بهمن ماه در روز یکم بهمن ماه آگاهی داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ وحید بریمانی در تشریح این خبر، اظهار داشت: باتوجه به لزوم رعایت دستورالعمل ها و شیوه نامه های بهداشتی در مبارزه با شیوع بیماری کرونا، اعزام مشمولان پایه خدمتی بهمن ماه در کلیه مقاطع تحصیلی، راس ساعت ۶ بامداد روز چهار شنبه یکم بهمن ماه در دو نقطه از استان صورت خواهد گرفت.

وی اشاره کرد: بر این اساس مشمولان ساکن شهرستان های گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، جویبار، سیمرغ، قائمشهر، سوادکوه، بابل، آمل، فریدونکنار و بابلسر از پارک شهیدزارع شهرستان ساری واقع درکیلومتر۲جاده نکا به مراکز آموزشی اعزام خواهند شد.

سردهنگ بریمانی در ادامه، اظهار نمود: مشمولان ساکن شهرستان های محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس آباد، تنکابن و رامسر می بایستی برای اعزام به مراکز آموزشی به مجتمع نفریحی سیترا(پلاژحسینی) شهرستان نوشهر مراجعه کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران، اضافه کرد: اعزام مشمولان مراکز آموزش داخل استان خود معرف و بصورت حضوری است و کلیه مشمولانی که مرکز آموزش آنها داخل استان ثبت شده لازم است در موعد مقرر بصورت انفرادی به مراکز آموزشی تعین شده مراجعه کنند و نیازی به حضورآنان در محل های اعزام استان نمی باشد.

وی همین طور اظهار نمود: مشمولان لازم است پیش از ورود به مراکز آموزش، بهداشت فردی را رعایت کرده و وسایل شخصی و بهداشتی شامل ماسک و مواد ضد عفونی کننده به همراه داشته باشند.

سرهنگ بریمانی همین طور اشاره کرد: به سبب شیوع ویروس کرونا حضور و استقرار خانواده مشمولان در محل اعزام ممنوعست.

بریمانی با اشاره به اینکه مدت آموزش رزم مقدماتی در مراکز آموزش چهار هفته بوده و اعزام به مرخصی سربازان در طول دوره آموزش امکان پذیر نیست، گفت: لازم است سربازان گرامی کلیه مدارک اعزام و مدارک مربوط به متاهلی، پدر نظامی، فوت والدین و یا جانبازی را به همراه داشته باشند.

منبع:

1399/10/28
17:37:16
0.0 / 5
1153
تگهای خبر: چالوس , رامسر , ساری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg