شمال برگ ShomalBarg.ir
مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه:

دشمنان شهید فخری زاده را به خوبی شناخته بودند

دشمنان شهید فخری زاده را به خوبی شناخته بودند

از گیلان مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه، با اعلان اینکه دشمنان ما شهید فخری زاده را به خوبی شناخته بودند، اشاره کرد: دشمنان نسبت به نسل مدافع و کمک کار مظلومین و محرومین کینه دارند.


سردار محمدعلی حق بین در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ترور شهید محسن فخری زاده به دست دشمنان جنایتکار نظام و ملت ایران، اظهار نمود: ایشان یکی از دانشمندان برجسته کشور هم در عرصه دفاعی و هم در عرصه هسته ای بود.
وی با اعلان اینکه دشمنان ما شهید فخری زاده را به خوبی شناخته بودند، اشاره کرد: دشمنان می دانستند که این شهید بزرگوار توانسته چه امکانات و توانمندی های خوبی را برای کشور رقم بزند.
مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، با اشاره به دستاورد شهید فخری زاده در حوزه مقابله با ویروس کرونا، اضافه کرد: کرونا یکی از معضلات جامعه جهانی و کشور ماست و ایشان توانسته بود با ساختن کیت های تشخیص کرونا قسمتی از مشکلات جامعه را حل کند و در آینده می توانست برای ملت ایران و سایر ملت های مظلوم منطقه بسیار مفید باشد.
حق بین، با اعلان اینکه دشمنان نسبت به نسل مدافع و کمک کار مظلومین و محرومین کینه دارند، اظهار داشت: دشمنان با یک طراحی عملیاتی، این دانشمند باارزش را از ما گرفتند و حتما ملت و دولت ایران در زمان مناسب پاسخ آنان را خواهند داد.
وی اشاره کرد: امروز دشمنان نیز انتظار دریافت پاسخ از طرف جمهوری اسلامی را دارند، اما اینکه پاسخ ما در چه سطح و کجا خواهد بود، توسط مسئولان ارشد نظام تعیین می شود.
فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین(ع)، با اعلان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب همیشه به دشمنی خود با نظام جمهوری اسلامی ادامه خواهند داد، اشاره کرد: دشمن مسیر دشمنی با دین را انتخاب نموده و انقلاب اسلامی نیز بعنوان حامی و مدافع مظلومین عالم همان مسیری را طی می کند که دین مشخص کرده است پس این دو مسیر هیچ گاه جمع نمی شوند و باید آنقدر قوی شویم که دشمن را پشیمان نماییم.
حق بین، ترامپ و بایدن را دو روی سکه استکبار دانست و افزود: انتخابات آمریکا تاثیری بر ملت ایران نخواهد داشت، برای اینکه هیچ کسی برای ما دلسوز نیست و خودمان باید روی پای خودمان بایستیم و در انتخابات ها افرادی را در راس امور کشور قرار دهیم که دلسوز انقلاب باشند و در بحران ها خوب تصمیم گیری کنند.1399/09/14
20:47:58
5.0 / 5
875
تگهای خبر: دریا , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg