شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل سیاسی و انتخابات گیلان:

مشاركت عمومی در انتخابات قدرت نرم ایران را افزایش می دهد

مشاركت عمومی در انتخابات قدرت نرم ایران را افزایش می دهد

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیركل سیاسی و انتخابات گیلان، تثبیت و ماندگاری نظام را در گرو مشاركت مردم در عرصه های مختلف خصوصاً مشاركت در انتخابات دانست و عنوان كرد: هرچقدر شاهد مشاركت عمومی بیشتر باشیم، قدرت نرم جمهوری اسلامی افزایش پیدا می كند.


مجید هاشم پور در مراسم معارفه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان رودسر و بخشدار کلاچای، رویکرد دولت تدبیر و امید را خدمت مضاعف به مردم ذکر کرد و اظهار داشت: در وضعیت کنونی آنچه که می تواند آلام و مشکلات مردم را کم کند، خدمت خالصانه و صادقانه به مردم است و همیشه این امر باید در اولویت مدیران قرار گیرد.
وی توجه به خواسته ها و نیازهای مردم را از طرف مدیران مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: در عین پاسخگویی باید شانیت و کرامت مردم نیز حفظ شود.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان، با اعلان اینکه در وضعیت سخت کرونائی و تحریم های ظالمانه آستانه تحمل و تاب آوری مردم به شدت کاهش یافته است، اظهار نمود: مهم این است در چنین وضعیتی گشاده رو باشیم و به نیازهای مردم دقت کنیم.
هاشم پور، در بخش دیگری از سخنان خود تثبیت و ماندگاری نظام را در گرو مشارکت مردم در عرصه های مختلف خصوصاً مشارکت در انتخابات دانست و عنوان کرد: هرچقدر شاهد مشارکت عمومی بیشتر باشیم، قدرت نرم جمهوری اسلامی افزایش پیدا می کند.
وی ابراز امیدواری کرد: مطمئنا در انتخابات سال آینده بار دیگر مردم با حضور حداکثری در پای صندوق های رای بر مقبولیت و مشروعیت نظام خواهند افزود.
محمدمهدی مظفری، فرماندار شهرستان رودسر نیز در این مراسم، خدمت به مردم را والاترین وظیفه و رسالت مدیران دانست و اشاره کرد: باید با برنامه ریزی مناسب برای گره گشایی از مشکلات مردم کوشش کرد و باید قدر این فرصت ها را بدانیم.
وی پاسخگویی به خواسته ها و مطالبات مردم را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: باید به تدریج به این خواسته ها توجه و از انباشت آن جلوگیری شود. در واقع باید شرایطی را فراهم نماییم تا میزان رضایتمندی مردم را بالا ببریم و اساسا کسب رضایت مردم رضایت خداوند را نیز به دنبال خواهد داشت.
فرماندار رودسر، با اعلان اینکه در راه خدمت رسانی به مردم نباید سلیقه ای عمل شود، اظهار داشت: باید از همه ظرفیت های استانی و شهرستانی برای رفع مشکلات اقتصادی مردم استفاده گردد.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، در این مراسم شیرزاد روشن و شاپور کریمی به ترتیب به سمت معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رودسر و بخشدار کلاچای منصوب شدند و از زحمات یوسف پورامیر و مهدی خلقی تجلیل شد.
منبع:

1399/08/25
21:06:48
5.0 / 5
1023
تگهای خبر: اقتصادی , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg