شمالبرگ ShomalBarg.ir
كادر درمان مازندران خسته و درمانده شده اند؛

گلایه عضو شورای شهر مازندران از بی توجهی به كرونا و تعدد مسافرت ها به این استان

گلایه عضو شورای شهر مازندران از بی توجهی به كرونا و تعدد مسافرت ها به این استان

به گزارش شمال برگ نماینده مردم استان مازندران در شورایعالی استانها با اشاره به وضعیت بحرانی بیماری كووید 19 و پر شدن ظرفیت بیمارستانها و خستگی كادر درمان از بی توجهی شهروندان به شیوع گسترده كرونا ویروس و تعدد سفرها به مازندران گلایه نمود.


سید مقیم مقیمی در گفتگو با ایسنا، در تشریح شرایط تشدید انتشار کرونا ویروس در استان مازندران اظهار داشت: به علت شیوع این بیماری روزهای سختی را در کشور می گذرانیم با این وجود مردم کشور بارها نشان داده اند می توانند کنار یکدیگر همدل شوند و مقاومت کنند، بنابراین امروز در مقابله با این بیماری هم یکبار دیگر باید همه مشارکت نماییم و در کنار هم با رعایت پروتکل های بهداشتی از این بحران عبور نماییم.
وی ادامه داد: بطور قطع یکی از طریق های برون رفت از این بحران و یا حداقل پیشگیری آن رعایت پروتکل های بهداشتی است به شکلی که اگر هر شخصی از خودش شروع کند و با دقت لازم نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک اقدام نماید، این موارد، پیشگیری و قطع زنجیره شیوع این بیماری را محقق خواهد نمود تا به یاری خداوند واکسن این بلا و بیماری ساخته شود.
وی افزود: من بعنوان نماینده مردم استان مازندران از سوی مردم این خطه از بی توجهی شهروندان کشورم به کرونا ویروس و تعدد سفرها گله مند هستم. بدون شک مردم استان مازندران دوست دارند که در خدمت هموطنان خود باشند و از طرفی این سرزمین مطعلق به همه ما است و هر شهروند کشور این حق را دارد که از نعمت هایی که خداوند به کشور ما ارزانی داشته استفاده نماید اما امروز در شرایط خاص و بحرانی قرار داریم.
وی تصریح کرد: امروز حضور عزیزان هموطن در استان مازندران یعنی تشدید بحران شیوع بیشتر از پیش این بیماری. بنابراین تقاضا و خواهشم از هموطنان این است که در این شرایط برای حفظ جان خود و هموطنانمان در سرتاسر کشور در خانه بمانیم و از ترددهای غیر ضرور پرهیز کنیم؛ خواهش می نماییم تا خروج از این بحران تلاش کنند به استان مازندران عزیمت نداشته باشند.
به قول وی، این عدم حضور آنها سبب می شود مسئولین استانی درگیر مسافران نشوند و با تمرکز بهتری نسبت به عرضه خدمات به شهروندان و مدیریت این بحران اقدام نمایند.
نماینده مردم مازندران درشورای عالی استانها در بخش دیگری از صحبت های خود به پایان ظرفیت بیمارستانهای مازندران برای پذیرش بیماران کرونایی اشاره نمود و اضافه کرد: کادر درمان استان مازندران خسته و از این حجم گسترده شیوع بیماری درمانده شده و ظرفیت بیمارستانها آخر یافته و تجهیزات پزشکی برای ارئه خدمات به شهروندان با کمبود و فرسایش روبرو شده، بنابراین باردیگر تقاضا می کنم در خانه بمانیم و از سفر به سایر استانها خودداری نماییم.1399/07/26
14:20:11
5.0 / 5
1495
تگهای خبر: تجهیزات , خدمات , زمین , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg