شمالبرگ ShomalBarg.ir
با حضور طیبی انجام شد؛

آغاز راه اندازی مجتمع فرهنگی - آموزشی جهاد دانشگاهی در چابكسر

آغاز راه اندازی مجتمع فرهنگی - آموزشی جهاد دانشگاهی در چابكسر

شمال برگ: از گیلان عملیات ساخت مجتمع فرهنگی - آموزشی جهاد دانشگاهی با حضور رئیس جهاد دانشگاهی و مسئولان استانی در چابكسر بطور رسمی شروع شد.


حمیدرضا طیبی در آیین آغاز عملیات راه اندازی مجتمع فرهنگی - آموزشی جهاد دانشگاهی در چابکسر، اظهار نمود: همیشه در مجموعه جهاد دانشگاهی کوشیدیم که الگوسازی خوبی نماییم که جوانان ما توانایی انجام کارهای بزرگ را داشته باشند.
وی با اشاره به راه اندازی مجتمع فرهنگی - آموزشی جهاد دانشگاهی، اظهار داشت: این مجتمع با هدف برگزاری سمینارهای آموزشی و علمی در زمینی به مساحت ۵۵۳۲ مترمربع و در هشت طبقه در چابکسر راه اندازی می شود.
رئیس جهاد دانشگاهی، با تاکید بر اینکه کارهای فرهنگی را باید در همه امور رعایت نماییم، تصریح کرد: باید فرهنگ جهادی را که برگرفته از تعامل ایمان، علم، عمل و تلاش خستگی ناپذیر است را حفظ نماییم و منشا خدمات خوب در کشور باشیم.
محمد صفری ملک میان، نماینده مردم شهرستان رودسر در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه، اظهار نمود: راه اندازی مجتمع فرهنگی - آموزشی جهاد دانشگاهی به رشد و توسعه منطقه کمک می کند و منجر به ایجاد پیوست های فرهنگی در سطح شهرستان رودسر می شود.
وی اشاره کرد: جهاد دانشگاهی بعنوان نهاد برخواسته از انقلاب نقش ارزنده ای در تولید علم دارد که همچنان در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی و فناورانه خدمات قابل توجهی را ارائه می کند.
منبع:

1399/07/09
21:56:34
5.0 / 5
1505
تگهای خبر: تولید , خدمات , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg