شمالبرگ ShomalBarg.ir
شهردار ساری مطرح كرد

توزیع عادلانه خدمات و برخورداری همه مناطق از عمران و آبادی

توزیع عادلانه خدمات و برخورداری همه مناطق از عمران و آبادی

به گزارش شمال برگ مازندران شهردار ساری اظهار داشت: توزیع عادلانه خدمات و برخورداری همه مناطق از عمران و آبادی رسالت ما است.عصر سه شنبه عباس رجبی با استقبال گرم و صمیمانه مردم شرف آباد، قرق و کوی اصحاب در حسینیه حضرت ابوالفضل ( ع ) این منطقه حضور یافت و به پرسش های آنها پاسخ داد.

برخی از اهالی شرف آباد طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به شهردار و همراهان ایشان و تقدیر از اینکه برای این دیدار زمان گذاشتند به طرح مشکلات این محلات پرداختند.

در این دیدار که معاونان، شهردار منطقه دو و تعدادی از مدیران مجموعه شهرداری نیز حضور داشتند عباس رجبی شهردار ساری با تاکید بر این مطلب که همه مطالبات شما شهروندان این محلات به حق است اظهار داشت: قرار نیست روستاها و محلات به شهر ملحق شوند و مانند همه مناطق شهری عوارض بپردازند اما از خدمات و عمران شهری بی نصیب بمانند.

وی ضمن بیان این مطلب که همه محدوده هایی که به ساری الحاق شدند باید از همان خدمات و امکاناتی برخوردار شوند که ساکنان مناطق و محلات دیگر بهره می گیرند و تحقق توزیع متوازن خدمات هدف اول مجموعه شهرداری است، اشاره کرد: برای همین هم به همه مدیران مجموعه شهرداری گفتیم در حضور شما مردم تاکید میکنم هر چه سریع تر و طی یک بازه زمانی مشخص باید تمام مطالبات شما که همه آنها به حق هستند محقق گردیده و مشکلات و معضلات این مناطق رفع شوند.

شهردار ساری اشاره کرد: مدیران مجموعه شهرداری اعلام می کنم همانگونه که به نقاط دیگر شهر خدمات می دهیم و پروژه های عمرانی در دستور کار قرار می گیرد در محلات شریف آباد، کوی اصحاب، کوی رسول الله، محله قرق و محدوده های دیگر هم باید خدمات بدهیم و پروژه های عمرانی تعریف و اجرا نماییم.

منبع:

1399/07/03
22:09:44
5.0 / 5
1829
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg