شمالبرگ ShomalBarg.ir

نمازجمعه رشت به علت وضعیت قرمز كرونا تعطیل می شود

نمازجمعه رشت به علت وضعیت قرمز كرونا تعطیل می شود

به گزارش شمال برگ از گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار داشت: به علت وضعیت قرمز در گیلان و به تبعیت از مقام معظم رهبری در پیروی از مصوبات ستاد ملی مبارزه با كرونا، نمازجمعه رشت را تعطیل می نماییم.


آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار تعدادی از هادیان سیاسی بسیج و سپاه قدس گیلان با تسلیت حلول محرم، ماه حزن و اندوه آل پیامبر(ص) بلکه تمام بشریت اظهار نمود: امام صادق(ع) فر مودند؛ رساندن معنای مقصود، دوری جستن از سخن بیهوده و رساندن معنای بسیار با کلام اندک از بلاغت های سخن است.
وی به تغییر عرصه نبرد از جنگ با اسلحه به نبرد نرم در چارچوب جنگ روایت ها، جنگ حکایت ها، جنگ ادراکی، جنگ ترکیبی و جنگ اراده ها اشاره نمود و اضافه کرد: دشمن دین خدا با جنگ اراده ها به مبارزه با دین خدا آمده است.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه دشمنان ضد دین خدا بسیج شدند، خاطرنشان کرد: قرارداد نکبت بار یک کشور مرتجع عربی با صهیونیسم به معنای ستیز با اسلام است.
آیت الله فلاحتی، انقلاب اسلامی و نمازجمعه را بزرگ ترین نعمت خدا به ملت ایران دانست و بیان نمود: نمازجمعه حلقه ارتباط بین نظام و ملت است و مردم در نمازهای جمعه به شیوه نامه های بهداشتی عمل می کنند اما به علت وضعیت قرمز در گیلان و به تبعیت از مقام معظم رهبری در پیروی از مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، نمازجمعه رشت را تعطیل می کنیم.
وی با اشاره به اینکه دشمن تمام امکانات خویش را در جنگ نرم بسیج کرده تا شاخص های حکومت اسلامی را نابود کند، اظهار نمود: استفاده از بسیجیان دانشگاه ها و اعضای هیئت های علمی که انقلاب اسلام را درک کردند و هویت دین در عرصه اجتماعی را باور دارند برای هادیان سیاسی استفاده کنید.
نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم تثبیت و تبیین جایگاه رهبری در نظام اسلامی توسط هادیان سیاسی تصریح کرد و اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی خیمه است و رهبری ستون آن محسوب می  ود ازاین رو دشمن در جنگ تحریف ها، رهبری را هدف رفته است.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر تبیین و تثبیت جایگاه رهبری در تمام تجزیه و تحلیل های هادیان سیاسی، تصریح کرد: در تجزیه و تحلیل ها جامع نگر بودن بسیار مهم می باشد و به گونه ای عالمانه سخن بگویید تا عالمان بپسندند و عوام بفهمند.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه امام(ره) بذر مرگ بر آمریکا را کاشته است، خاطرنشان کرد: شعار “مرگ بر آمریکا” ریشه در اعماق جان ملت ایران بلکه ملت ها دارد.
آیت الله فلاحتی بر تبیین عفت عمومی در جامعه تصریح کرد و خاطرنشان کرد: عفت عمومی را در پاره ای از موارد مردان در جامعه جریحه دار می کنند.
وی با اشاره به ولنگاری اقتصادی در جامعه، بیان نمود: اگر در سال های اخیر روی اقتصاد و فرهنگ کار می شد حالا شاهد افزایش نرخ کالا در بازار نبودیم و وضعیت جامعه به اینجا نمی رسید.
نماینده ولی فقیه در گیلان، تبیین جنگ اراده ها را مهم دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند اگر در جنگ تحریف ها موفق شویم قطعا در تحریم هم به موفقیت می رسیم.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه دشمن می خواهد تمام دستاوردهای نظام را وارونه نشان دهد، اظهار نمود: جنگ هشت ساله ملت ایران را در دنیا عزیز کرد ازاین رو روی جنگ اراده ها و تحریف ها کار کنید.
منبع:

1399/05/30
21:48:50
5.0 / 5
1823
تگهای خبر: اقتصادی , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg