شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرماندار رشت:

قابل دسترس بودن سواحل گیلان یكی از عوامل جذب مسافران است

قابل دسترس بودن سواحل گیلان یكی از عوامل جذب مسافران است

به گزارش شمال برگ از گیلان فرماندار شهرستان رشت اظهار داشت: قابل دسترس بودن سواحل گیلان برای مردم استان های همجوار یكی از عوامل جذب مسافران است، باید از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال و اراده خدمات مناسب استفاده نماییم.


علی فتح اللهی امروز در جلسه ساماندهی سواحل که در فرماندار رشت برگزار شد، سواحل را ظرفیتی بسیار باارزش دانست و اظهار نمود: باید برای استفاده بهینه از ظرفیت سواحل برنامه ریزی درستی را داشته باشیم تا از این ظرفیت خدادادی برای ایجاد اشتغال و عرضه خدمات خوب به مردم بهره مند شویم.
فرماندار شهرستان رشت اضافه کرد: حفظ جان انسان ها یکی از اولویت هاست و همواره در حوزه های مختلف نظیر حمل و نقل جاده ای، خدمات عمرانی، انجام امور زیربنایی و... باید خدمات خوبی را به مردم عرضه نماییم، بنابراین ایجاد فضای مفرح و مناسب باید مدنظر قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه قابل دسترس بودن سواحل گیلان برای مردم استان های همجوار یکی از عوامل جذب مسافران است، ازاین رو مدیریت خاص خویش را می طلبد، افزود: باید از این آب و هوای خوب و طبیعت سرسبز باید برای مردم ما درآمد داشته باشد، در همین راستا باید به ظرفیت سواحل توجه ویژه داسته باشیم.
فتح اللهی افزود: یکی از اهداف ما در جذب گردشگران اجرای طرح سالمسازی مناسب می باشد که جزء برنامه های کاری ما قرار دارد.
وی بیان نمود: از آنجایی که میهمان نوازی یکی از خصلت های خیلی خوب مردم گیلان است، برای مردم این دیار دشوار می باشد که به جهت شرایط موجود و شیوع کرونا از مسافران بخواهیم که به گیلان و رشت مسافرت نکنند.
فرماندار رشت خاطرنشان کرد: با عنایت به این که تعطیلات دهه محرم را در پیش داریم، پیشبینی می شود که با سیل عظیمی از مسافران در سطح استان و شهرستان مواجه شویم این در صورتی که است شهرستان رشت از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد بنابراین باید برنامه ریزی های لازم جهت فعالیت طرح های ساماندهی سواحل انجام گیرد.
منبع:

1399/05/29
13:51:44
5.0 / 5
2104
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg