شمال برگ ShomalBarg.ir
عضو هیات رئیسه مجلس:

مجلس، پیوند نامیمون كشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را محكوم می كند

مجلس، پیوند نامیمون كشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را محكوم می كند

شمال برگ: مازندران عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی برلزوم تلاش رسانه ای جهان اسلام برای افشای ماهیت پیوند نامیمون رژیم اشغالگر قدس با كشورهای عربی تاكید نمود.


علی کریمی فیروزجایی در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: برقراری ارتباط دیپلماتیک امارات و رژیم صهیونیستی بیان کننده نقشه جدید ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری امریکااست.
وی اظهار داشت: برخی ازحکام کشورهای عربی بدون توجه به تبعات ناگوار هم پیمانی با رژیم اشغالگر قدس، در زمین آمریکا بازی می کنند.
نماینده مردم بابل در مجلس یازدهم افزود: رژیم نامشروع اسرائیل از تامین امنیت خود عاجز است و دفاع از حاکمان جهال عرب سرابی بیش نیست.
‏وی خواهان اعلام موضع صریح و شفاف پارلمانهای عربی در مقابل توطئه جدید صهیونیستی برای هم پیمانی شوم با کشورهای اسلامی شد وافزود: تبیین گسترده تبعات ناگوار این پیوند شوم از طرف رسانه های مستقل و آزادیخواه لزوم دارد.
‏دبیر هیات رئیسه مجلس با اشاره به نقش موثر خانه ملت در دیپلماسی پارلمانی برای افشای ماهیت پلید طرح های آمریکایی صهیونیستی در منطقه اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی با جانبداری هوشمندانه از حق مسلم مردم فلسطین، هرنوع پیوند و همگرایی کشورهای منطقه با اسرائیل غاصب را محکوم می کند.
‏کریمی فیروزجایی با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی در قبال فجایع رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی خواهان واکنش سریع شخصیت های مستقل جهانی و سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد به رفتار فاجعه آمیز رژیم جعلی اسرائیل شد.
‏دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور رژیم اشغالگر قدس را خطر بالقوه و بالفعل برای ثبات و امنیت منطقه و جهان دانست وافزود: درصورت تداوم سکوت و مسامحه سازمانهای بین المللی در مقابل یکجانبه گرایی و اقدامات سبعانه رژیم کودک کش اسرائیل، صلح و آرامش پایدار در جهان به مخاطره می افتد.
‏کریمی فیروزجایی با اشاره به اهمیت فشار افکار عمومی برای توقف روند تصمیمات ناپخته و غیر انسانی رژیم اشغالگر قدس توجه به خواست و اراده فلسطینیان را چاره اساسی مسئله فلسطین بیان کرد.منبع:

1399/05/26
14:23:45
5.0 / 5
1902
تگهای خبر: زمین , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg