شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس سازمان صمت گیلان:

كرونا مزید برعلت دشواری در تجارت گیلان شد

كرونا مزید برعلت دشواری در تجارت گیلان شد

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اظهار داشت: ویروس كرونا هم مزید بر علت دشواری در تولید و تجارت استان شده است.


فرهاد دلق پوش در همایش دست یاریگر با هدف جلب کمک های مومنانه صمت گیلان اظهار داشت: تعصب و نوع دوستی مدیران بخش تولید استان در بحران های اخیر را ستودنی دانست و اظهار داشت: در این شرایط اقتصادی کشور، توسعه تولید و ایجاد اشتغال از هیچ عبادتی کمتر نیست.
وی با اعلان اینکه مدیران واحدهای صنعتی با بردباری خود بار سنگینی را در حوزه اقتصادی از دوش دولت و مردم برداشته اند، اضافه کرد: تحریم های ظالمانه و نوسانات ارزی کم بود، ویروس کرونا هم مزید برعلت دشواری در تولید و تجارت استان شده، ولی باوجود دشواری ها و لطمات وارد شده، چرخ تولید از حرکت باز نمانده است.
دلق پوش از کمک های صورت گرفته توسط بخش اصناف در مرحله اول در چارچوب رزمایش مواسات قدردانی نمود و افزود: خیلی از مدیران بخش تولید و اصناف از بیان کمک های انجام شده پرهیز می کنند و راضی به طرح آن نیستند ولی تکالیف خودرا با تعصب نسبت به هم نوعان خود انجام می دهند.
رئیس سازمان صمت گیلان اقدامات شبانه روزی بیش از ۳ هزار واحد صنعتی و ۱۱۰هزار واحد صنفی استان در روزهای کرونا را تصریح کرد و اشاره کرد: برخی واحدهای تولیدی در روزهای کرونا خط تولید خودرا تغییر دادند و نیازهای روز جامعه خصوصاً ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده را تولید کردند تا از این وضعیت بحرانی خارج شویم.
منبع:

1399/05/15
22:19:12
5.0 / 5
2647
تگهای خبر: اقتصادی , تولید , صنعت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg