شمالبرگ ShomalBarg.ir
معاون ورزش و جوانان گیلان خبر داد

فعالیت بانوان گیلان در زیر مجموعه 46 هیأت ورزشی

فعالیت بانوان گیلان در زیر مجموعه 46 هیأت ورزشی

از گیلان معاون توسعه ورزش بانوان اداره كل ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: از 49 هیأت ورزشی فعال در زیر مجموعه اداره كل ورزش و جوانان استان گیلان، 46 هیأت در حوزه ورزش بانوان فعال است.


سهیلا یاورمسرور در جریان سفر خود به بندر مرزی آستارا و در با دیدار با نواب رؤسای هیأت های ورزشی فعال این شهرستان، اظهار نمود: تبدیل حوزه ورزش بانوان به "معاونت" از بزرگترین دستاوردها حوزه ورزش بانوان در وزارت ورزش و جوانان است.
وی با اشاره به اینکه در جریان سفر به آستارا، نشستی با نواب رؤسای هیأت های شهرستان ها که از بانوان هستند، برگزار شد، افزود: از 49 هیأت ورزشی فعال در زیر مجموعه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، 46 هیأت در حوزه ورزش بانوان فعال می باشد که ظرفیتی عالی است.
وی توجه و پرداختن به راهکارهای مختلف جهت استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت ها جهت توسعه ورزش بانوان را از مهمترین اهداف برشمرد و اضافه کرد: در این شهرستان هم پیگیر تحقق این هدف هستیم.
یاورمسرور با اشاره به رویکرد وزارت ورزش و جوانان در پرداختن به ورزش همگانی جهت ایجاد نشاط در خانواده و سلامتی بانوان، تصریح کرد: مادر قوی می تواند فرزندان سالم و مفید را برای تحویل به اجتماع تربیت کند.
وی پر کردن اوقات فراغت سالمندان را از دیگر اهداف عنوان و افزود: در کنار این اهداف، به ایجاد بسترها برای پرداختن به ورزش قهرمانی و معرفی قهرمانان خانم هم اقدام شده است که امیدواریم در شهرستان آستارا هم برنامه های مرتبط تدوین شود.
معاون ورزش و جوانان گیلان، اعتبارات ورزش و جوانان را محدود دانست و اضافه کرد: امیدواریم با مدیریت صحیح با حداقل ترین اعتبارات، بهترین امکانات را ایجاد نماییم.
وی در مورد تکمیل استخر شنای بانوان در آستارا و سایر زیرساخت های در رابطه با ورزش بانوان، خاطرنشان کرد: اگر مسؤلان شهرستان برنامه های خویش را تدوین کرده باشند، می توانند اعتبارات لازم را برای تکمیل این زیرساخت ها دریافت نمایند.
او در آخر خاطرنشان کرد: با عنایت به این که آستارا استخر دولتی ندارد، این مسأله به تخصیص اعتبار برای تکمیل این پروژه کمک خواهد نمود.1399/04/05
23:15:39
5.0 / 5
2390
تگهای خبر: آستارا , دریا , سفر , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg