شمالبرگ ShomalBarg.ir

سرعت و سبقت غیر مجاز علت بیشتر حوادث جاده ای روزهای اخیر در گیلان

سرعت و سبقت غیر مجاز علت بیشتر حوادث جاده ای روزهای اخیر در گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان سرپرست پلیس راه گیلان با اعلان اینكه تردد خودرو ها در محورهای ورودی گیلان عادی و روان است، اظهار داشت: علت بیشتر حوادث جاده ای در چند روز اخیر سرعت و سبقت غیر مجاز است.


سرهنگ جاور صفاری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تردد عادی و روان در محورهای ورودی گیلان، اظهار نمود: باتوجه به تعطیلات عید فطر و تقارن آن با ایام اختتام هفته، از روز چهارشنبه اول خرداد شاهد ورود تدریجی مسافرین به استان بودیم که تا اختتام روز شنبه(سوم خرداد) 30 درصد به حجم خودرو های ورودی به استان رشد داشتیم.
سرپرست پلیس راه گیلان اضافه کرد: با مدیریت خوب مردم در زمان سفر، خوشبختانه در محورهای ورودی به استان خصوصاً در محور رودبار، شاهد توقف و ایستایی طولانی مدت مسافران نبودیم.
وی با اعلان اینکه تردد در محورهای ورودی استان عادی و روان است، اظهار داشت: در چند روز اخیر به جهت افزایش ترددهای بین شهری، حدود 50 درصد از علت وقوع حوادث رانندگی در جاده های استان انحراف به چپ و سرعت های غیر مجاز است.
سرهنگ صفاری با تاکید بر اینکه رانندگان از رفتارهای پرخطر خصوصاً سبقت ها و سرعت غیرمجاز اجتناب کنند، اظهار داشت: هموطنان به جهت اینکه ترددی ایمن و سفری خوش را داشته باشند، تقاضا می نماییم که ضمن رعایت قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی از عجله و شتاب پرهیز کنند.
منبع:

1399/03/06
14:19:33
5.0 / 5
2536
تگهای خبر: خودرو , سفر , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg