شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرماندار محمودآباد:

اقدامات مكانیزاسیون كشاورزی محمودآباد در دستور كار قرار دارد

اقدامات مكانیزاسیون كشاورزی محمودآباد در دستور كار قرار دارد

به گزارش شمال برگ مازندران فرماندار محمودآباد با اشاره به اینكه اقدامات مكانیزاسیون كشاورزی این شهرستان در دستور كار قرار دارد، اظهار داشت: لازم است در این خصوص همكاران ما اقدامات جدی را انجام دهند.


علیرضا شریعت در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هم اکنون هیچ توجیهی برای از بین بردن زمان نیست، زمان نشا بوده و روزهای پایانی را طی می کند.
وی اشاره کرد: زمانی برای ثبت کردن مشکلات چاه های زمین کشاورزی در سامانه وجود ندارد و صلاح نیست کشاورز با لباس کارگری زمین بیرون بیاید و وقت خودرا دراین زمینه بگیرد در حالی که افراد تحصیل کرده ما هم برای ثبت موضوعات متنوع و نیازمندی کشاورزان به سراغ سامانه نمی روند.
فرماندار محمودآباد اشاره کرد: تقاضای من از مسئولین مربوطه هم این است که امور آب زمین های کشاورزی محمودآباد را هرچه جدی تر رسیدگی کنند.
شریعت اظهار داشت: چیزی که به دنبال آن هستیم بحث روان سازی و تسهیل سازی امورات کشاورزی است چونکه در چنین شرایطی نیاز به سوخت دارند و برای رفع آن باید به صورت عملی وارد میدان شویم و این مشکل را حل نماییم.
وی اشاره کرد: اگر در این جلسات به هر میزانی توانسته باشیم مشکل کشاورز را حل نماییم به همان اندازه می توانیم بگوییم رضایت خاطر خودرا هم فراهم کردیم.
فرماندار محمودآباد اضافه کرد: در برنامه ریزی های ملی و استانی آمارهایی که داده می شود باید درست باشد تا دوستان ما برنامه ریزی درستی دراین زمینه انجام دهند و بیشتر اتفاقاتی که در دستگاه های مختلف می افتد این است اگر بطور مثال آمار کم یا بیشتری دهند فکر می کنند به نفعشان بوده در صورتیکه آمارهای متنوع از طرف دستگاه های مختلف موجب تشدت در تصمیم گیری می شود.
شریعت تصریح کرد: بدین سبب دستگاه های مربوطه برای حل این مشکل آمارهای دقیق تری بگیرند تا هر چه سریع تر مشکلات کشاورزان مرتفع شود.1399/02/23
13:53:28
5.0 / 5
3079
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg