شمال برگ ShomalBarg.ir

مدیرعامل جدید صنایع چوب و كاغذ معارفه شد

مدیرعامل جدید صنایع چوب و كاغذ معارفه شد

شمال برگ: مازندران مدیرعامل جدید صنایع چوب و كاغذ ساری روز گذشته 16 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات این شركت معارفه شد.


مصطفی سعیدی عصر سه شنبه در آئین معارفه خود بعنوان مدیرعامل جدید صنایع چوب و کاغذ که در سالن اجتماعات این شرکت انجام شد با اشاره به ایجاد تامین امنیت شغلی در چوب و کاغذ از پیگیری خروج از ماده ۱۴۱ اظهار نمود: قرارداد حفاظتی با سازمان جنگل ها نیز به صورت جد دنبال می شود.
وی با اعلان اینکه ماده ۱۴۱ مانع بزرگی برای شرکت شمرده می شود، اشاره کرد: ظرف مدت کوتاهی از این ماده خارج خواهیم شد و به تولید توجه می نماییم.
مدیر عامل چوب و کاغذ حوزه واردات و تامین نقدینگی را از برنامه های پیش رو بیان کرد و اظهار داشت: تولید را به مسیر اصلی آن باز می گردانیم و امنیت شغلی و اشتغال حفظ خواهد شد.
سعیدی اشاره کرد: بیش از ۱۴۰۰ نفر در این شرکت مشغول کار هستند و امیدوارم روزهای خوبی برای چوب و کاغذ داشته باشیم.
صنعت مازندران در کرونا کمتر لطمه دیده است
جهانگیر بایی لاشکی معاون توسعه و سرمایه گذاری صمت مازندران نیز در این نشست اظهار داشت: بیش از ۴۰ درصد تولید ناخالص ملی مازندران مربوط به صنایع غذایی است و یکی از دلایلی که در کرونا صنعت ما کمترین لطمه را دید به سبب ارزش افزوده بالای صنایع غذایی است.
وی افزود: در حوزه صنعت سلولوزی در کشور، استان مازندران بعنوان قطب سلولزی مطرح است و رتبه اول را در کشور درایم و در حوزه کاغذ نیز دو واحد بزرگ در استان وجود دارد و صنعت و معدن استان کمک می نماید تا چرخ های کارخانه چوب و کاغذ بچرخد.
معاون توسعه و سرمایه گذاری صمت مازندران با اشاره به سهم ۴۰ درصدی صنایع غذایی در تولید ناخالص ملی استان، اظهار نمود: این مسئله سبب شد تا مازندران در بحران کرونا کمترین لطمه را در حوزه صنعت داشته باشد.
بایی لاشکی اضافه کرد: همین طور در حوزه صنایع سلولزی مازندران قطب تولید بشمار می رود و در حوزه کاغذ نیز با آنکه دو کارخانه بزرگ داریم اما صنایع چوب و کاغذ تابحال وضع خوبی نداشته است.
وی تصریح کرد: سازمان صنعت و معدن استان کمک خواهدنمود تا چرخ های کارخانه بچرخد.
یوسف یوسفی رئیس شورای کارگری صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز در این نشست با اعلان اینکه هزینه ها و گرفتاری های شرکت در سال های اخیر افزوده و انباشته شده است، اظهار داشت: زمانی در این کارخانه تا ۱۹۰ هزار تن تولید داشتیم اما طرح هایی مانند تنفس جنگل و دیگر مشکلات، میزان تولید کمتر شده است.
در این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره شرکت انجام شد از خدمات ۱۶ ماهه علی حسین پور مدیر عامل سابق شرکت صنایع چوب و کاغذ استان مازندران قدردانی گردید.
منبع:

1399/02/17
14:30:16
5.0 / 5
2723
تگهای خبر: تولید , حفاظ , خدمات , ساری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg