شمال برگ ShomalBarg.ir
توسط فوریت های پزشكی گیلان صورت گرفت

انجام بیشتر از ۶۰۰۰ مأموریت مختص موارد مشكوك به كرونا در گیلان

انجام بیشتر از ۶۰۰۰ مأموریت مختص موارد مشكوك به كرونا در گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان رئیس مركز اورژانس گیلان اظهار داشت: از آغاز اسفند ماه سال قبل تا به امروز ۶۲۰۸ مأموریت مختص به موارد مشكوك به كرونا ویروس در گیلان توسط اورژانس گیلان انجام شده است.


دکتر پیمان اسدی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به ثبت بیشتر از ۱۸۴ هزار تماس با مرکز اورژانس گیلان، اظهار داشت: از آغاز مشاهده نخستین مبتلایان به ویروس کرونا ۶۲۰۸ مأموریت مختص موارد مشکوک به کرونا ویروس، توسط اورژانس گیلان انجام شده است.
ایشان در ادامه از انجام بیشتر از ۱۳هزار و ۶۹۷ مأموریت توسط پرسنل فوریت های پزشکی گیلان از آغاز اسفند ماه سال قبل تا به امروز اطلاع داد و اضافه کرد: تعداد حوادث ترافیکی که توسط فوریت های پزشکی امداد رسانی شد ۱۷۴۹ مورد و حوادث غیر ترافیکی هم ۱۱ هزار و ۹۴۸ مورد می باشد.
اسدی با اشاره به آماده باش ۶۲ پایگاه اورژانس گیلان جهت مقابله کرونا ویروس، خاطرنشان کرد: در این خصوص نحوه برخورد با بیماران مبتلا به ویروس به پرسنل اورژانس ابلاغ گردید و مرکزEOC، MCMC و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات اورژانس گیلان هم به حالت آماده باش کامل در آمد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان با اشاره به اینکه در شهر رشت چهار دستگاه آمبولانس برای انتقال بیماران مشکوک به کرونا به مراکز درمانی اختصاص داده شده است، اظهار داشت: در شهرستان هایی که کد دوم دارند، این آمبولانس ها بعنوان آمبولانس پشتیبان در نظر گرفته شد.
او در آخر تصریح کرد: شماره ۴۴۰۱ به منظور انجام مشاوره در مورد کرونا ویروس در گیلان راه اندازی شده است.1399/02/12
20:25:48
5.0 / 5
2917
تگهای خبر: رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg