شمال برگ ShomalBarg.ir

افزایش ساخت و ساز غیر مجاز یا عدم اجرای قوانین در مازندران

افزایش ساخت و ساز غیر مجاز یا عدم اجرای قوانین در مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز در این استان اظهار داشت: ساخت و ساز بی رویه در مازندران مبین عدم انجام وظایف قانونی دستگاه های متولی است.


مهدی رازجویان عصر امروز در سی و یكمین جلسه كار گروه جلوگیری از تفكیك و تغییر كاربری ساخت و ساز غیر مجاز در مازندران كه در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار نمود: مقوله تفكیك كاربری و مقابله با زمین خواری در شهر و روستاهای استان مازندران باید مورد تاكید جدی قرار گیرد.
وی با اشاره به اینكه اولویت اول در مازندران مقوله كشاورزی بوده كه در تهیه و تولید مواد غذایی كشور نقش اساسی دارد، خاطرنشان كرد: بطوریكه در بحث تولید برنج، جوجه، مركبات، محصولات باغی، سیفی جات، مرغ و تخم مرغ همچون استان های مهم كشور هستیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینكه گردشگری اولویت دوم مازندران است، اظهار داشت: اما قطعا تبدیل شدن زمین های كشاورزی به ویلا سبب می شود بزودی در این استان به جای طبیعت و طراوت زیبا تنها پاره های آجر و سیمان مشاهده شود.
رازجویان با اشاره به اینكه ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی كشاورزی چهره مازندران را تغییر می دهد، اضافه كرد: باید از همه مواهب و مزایای خدادادی استان مازندران به نحو درست و مناسب بهره برداری نماییم.
وی تصریح كرد: تعداد بالای ساخت و سازهای غیر مجاز در استان مازندران مبین عدم انجام وظایف قانونی دستگاه های متولی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان كرد: ازاین رو پیشگیری از ساخت ساز غیر قانونی نیازمند به همراهی دستگاه های قضایی و نظارتی است كه در همین راستا نقش اساسی و مهم كار گروه ساخت و ساز غیر مجاز باید مورد توجه و جدیت قرار گیرد.1399/02/04
19:58:17
5.0 / 5
2966
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg