شمالبرگ ShomalBarg.ir
رییس كل دادگستری مازندران:

سارقان منزل و مغازه احمدرضا عابدزاده دستگیر شدند

سارقان منزل و مغازه احمدرضا عابدزاده دستگیر شدند

به گزارش شمال برگ مازندران رئیس كل دادگستری مازندران با اعلان اینكه سارقان منزل و مغازه دروازه بان اسبق تیم ملی جزو زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رئیس قوه قضاییه نبودند، اظهار داشت: بر خلاف برخی اظهار نظرها اعطای مرخصی به زندانیان تاثیری در افزایش سرقت ها نداشته است و اصولا بر طبق بخشنامه رئیس قوه قضاییه زندانیانی كه حضورشان در جامعه مخاطره آمیز بوده به مرخصی نیامده اند.


حجت الاسلام محمدصادق اكبری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار نمود: با بررسی انجام گرفته سوابق سارقان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد هیچكدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخشنامه رئیس محترم قوه قضاییه درراستای پیش گیری از شیوع ویروس كرونا نبوده اند.
وی اشاره كرد: ۴ نفرسارق و مال خر كه مبادرت به سرقت از منزل دروازه بان اسبق تیم ملی كرده بودند در شهرستان كلاردشت به همراه بعضی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند.
رئیس كل دادگستری مازندران اشاره كرد: درباب سرقت از رستوران وی، سارق در سلمانشهر به همراه اموال مسروقه دستگیر و اموال مكشوفه تحویل مالباخته شده است.
حجت الاسلام اكبری افزود: دستگاه قضایی استان در جهت ارتقاء امنیت و حفظ حقوق مردم با همكاری نیروی انتظامی، امنیتی و اجرایی و پیگیری دادستان ها اقدامات موثری داشته اند.
وی اظهار داشت: دادگستری استان مازندران با هر گونه شایعه پراكنی و تشویش اذهان عمومی در این موارد برخورد قانونی خواهد داشت.
منبع:

1399/01/29
22:31:33
5.0 / 5
3517
تگهای خبر: رستوران , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg