شمال برگ ShomalBarg.ir
فرماندار قائمشهر خبر داد

تمدید اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 23 فروردین ماه

تمدید اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 23 فروردین ماه

به گزارش شمال برگ مازندران فرماندار قائمشهر از تمدید طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۳ فروردین ماه در این شهرستان اطلاع داد.


یحیی یوسف پور در گفتگو با ایسنا با بیان اینكه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا روز ۲۳ فروردین ماه در شهرستان قائمشهر ادامه دارد، اظهار نمود: با عمل به سفارش های مسئولین و كارشناسان در جهت حفظ سلامتی جامعه و اولویت قرار دادن راهبرد در خانه ماندن با همراهی و مشاركت مردم نوید دهنده روزهای خوبی جهت شكست كرونا خواهد بود.
وی خاطرنشان كرد: به جز مشاغل پرخطر همچون استخرها، رستوران ها، فست فود، باشگاه ها و مشاغلی كه تجمع را در بر دارد، سایر مشاغل از ۲۳ فروردین ماه امكان فعالیت خواهند داشت.
فرماندار قائمشهر تصریح كرد: اقدامات مجموعه نیروی انتظامی، بسیج، دادستانی، شهرداران، دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا كه در جهت اجرای این طرح فعالیت و مشاركت قابل ملاحظه ای داشته اند، هم قابل تقدیر است.
رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با كرونا در قائمشهر ضمن قدردانی از همراهی اصناف و بازاریان در تعطیلی واحدهای صنفی خود اظهار داشت: تدابیر اتخاذ شده در زمینه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا روز ۲۳ فروردین ماه ادامه دارد، ازاین رو از مردم درخواست می شود نكات بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با كرونا را اجرایی كنند تا شاهد روزهای خوبی در سال جدید باشیم.
توزیع ۳ هزار بسته ارزاق حمایتی به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان در قائمشهر
یوسف پور افزود: ستاد شهرستانی برای پشتیبانی از صدمه دیدگان بخش اقتصادی تشكیل شد و در كنار برنامه های دولت، برای پشتیبانی و پشتیبانی از مجموعه های صدمه دیده صنفی، اقتصادی یا لایه های اجتماعی صدمه دیده از كرونا با كاروان های حمایتی۳ هزار بسته ارزاق حمایتی به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان شهرستان قائم شهر توزیع شد.
وی در انتها خاطرنشان كرد: امیدواریم با استمرار راهبرد در خانه ماندن شاهد كنترل مناسبی از شیوع این ویروس در شهرستان قائمشهر باشیم.

1399/01/23
13:36:59
5.0 / 5
3522
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg