شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان مطرح كرد

لغو پروانه واحدهای صنفی متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی

لغو پروانه واحدهای صنفی متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش شمال برگ از گیلان معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اعلان اینكه تجمع ها و ترددها سبب گسترش این ویروس می شود اظهار داشت: بر این اساس تصمیم به تعطیلی اصناف گرفته شد تا از تهدید بهداشت عمومی جلوگیری شود؛ پس با واحدهای صنفی متخلف برخورد و پروانه واحد صنفی لغو خواهد شد.


احمد آقایی امروز در جمع خبرنگاران با اعلان اینكه با وفاق و همدلی به وجود آمده در استان شاهد شرایط مطلوب در مقابله با ویروس كرونا هستیم اظهار نمود: مبارزه و غلبه بر ویروس منحوس كرونا نیازمند عزم جدی همه مردم و تبعیت شهروندان از طرح ها و برنامه های ستاد مدیریت و مقابله با كرونا همچون فاصله گذاری اجتماعی و همكاری و توجه به هشدارهای مدافعان سلامت، تا قطع زنجیره شیوع و مبتلاشدن است.
وی با تاكید بر حمایت قاطع دستگاه قضایی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در گیلان اظهار داشت: دستگاه قضایی از اجرای كامل این طرح حمایت می كند و با متخلفانی كه بی توجه به قانون و سلامت جامعه هستند، برخورد قاطع می شود.
معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد مقابله با كرونا طبق فرموده مقام معظم رهبری اضافه كرد: مجازاتی كه این ستاد تعیین كرده و اعمال می كند، قانونی می باشد.
آقایی بر ضرورت تمكین به قانون اصرار كرد و اضافه كرد: دستگاه قضایی با كسانی كه از اجرای این طرح سرپیچی كنند یا با رفتارهای ناهنجار، امنیت و آرامش جامعه اختلال ایجاد كنند به شدت برخورد خواهدنمود.
وی با اعلان اینكه تجمع ها و ترددها سبب گسترش این ویروس می شود اظهار داشت: بر این اساس تصمیم به تعطیلی اصناف گرفته شد تا از تهدید بهداشت عمومی جلوگیری شود؛ پس با واحدهای صنفی متخلف برخورد و پروانه واحد صنفی لغو خواهد شد.
معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم دادگستری گیلان اشاره كرد: همه افراد جامعه ملزم به رعایت مصوبات ستاد مقابله با كرونا هستند كه همچون آن ممنوعیت ورود به شهر غیر محل سكونت خود می باشد كه علاوه بر توقیف وسیله نقلیه شخص متخلف و جریمه ۵۰۰هزار تومانی به همراه دارد.
وی درانتها با اشاره به مشكلات روحی و روانی برای افرادی كه اقوام و آشنایان خودرا در این بیماری از دست داده اند، اظهار داشت: بهزیستی سامانه ای طراحی كند تا با استفاده از ظرفیت روانشناسان، برای تامین امنیت روانی خانواده هایی كه عزیز از دست دادند بوسیله خدمات مشاوره ای رایگان عرضه كنند.
منبع:

1399/01/11
21:47:12
5.0 / 5
3215
تگهای خبر: خدمات , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg