شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرمانده لشكر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان خبر داد

حضور 150 نیروی لشكر 16 قدس گیلان برای پیش گیری از ویروس كرونا

حضور 150 نیروی لشكر 16 قدس گیلان برای پیش گیری از ویروس كرونا

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان فرمانده لشكر عملیاتی 16 قدس گیلان با اشاره به اینكه 150 نفر از نیروهای این لشكر به صورت شیفتی در بیمارستان رازی مستقر هستند اضافه كرد: این اقدام در امتداد منویات مقام معظم رهبری و ضرورت كمك رسانی به نیروهای بهداشت و درمان انجام می شود.


بهروز دولتی در جمع خبرنگاران در سپاه قدس گیلان، با اشاره به جلسه با نمایندگان وزارت بهداشت و لشكر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در امتداد مدیریت شیوع بیماری كرونا در رشت اظهار نمود: بنا به تصمیمات ستاندن شده در این نشست نیروهای لشكر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان از امروز به كمك كادر پزشكی استان گیلان شتافتند.
فرمانده لشكر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به اینكه ۱۵۰ نفر از نیروهای این لشكر به صورت شیفتی در بیمارستان رازی مستقر هستند اضافه كرد: این اقدام در امتداد منویات مقام معظم رهبری و ضرورت كمك رسانی به نیروهای بهداشت و درمان انجام می شود.
دولتی، خدمت رسانی به مردم در شرایط ویژه را وظیفه سپاه پاسداران دانست و اشاره كرد: آموزش های لازم بوسیله كارشناسان كشوری به نیروهای حاضر در این طرح داده شده و همه آنها با رعایت كامل نكات بهداشتی و قرنطینه به بیماران بستری شده در بیمارستان رازی رشت و همین طور همراهان آنها خدمت رسانی می كنند.
وی با اشاره به آمادگی نیروهای پدافند جنگ نوین لشكر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در امتداد مقابله با شیوع ویروس كرونا در رشت اظهار داشت: گندزدایی و پاك سازی امكان حساس و همین طور نقاط شهری به وسیله كیت های ویژه ضدعفونی همچون اقداماتی است كه از فردا صورت خواهد گرفت.
منبع:

1398/12/09
14:24:58
5.0 / 5
4153
تگهای خبر: رشت , گیلان , وزارت بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg