شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس پلیس آگاهی گیلان خبر داد

برخورد قاطع پلیس با احتكاركنندگان مواد بهداشتی

برخورد قاطع پلیس با احتكاركنندگان مواد بهداشتی

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان رئیس پلیس آگاهی گیلان با اشاره به ضرورت مبارزه با احتكاركنندگان لوازم و مواد بهداشتی به دنبال وقوع شیوع ویروس كرونا، از طریق اندازی گشت مشترك پلیس آگاهی و كارشناسان اداره صمت و اداره بهداشت اطلاع داد.


سرهنگ رحیم شعبانی در گفتگو با ایسنا با اشاره به لزوم مقابله با احتكار ماسك و شوینده های ضدعفونی كننده به دنبال وقوع شیوع ویروس كرونا، اظهار نمود: كارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی و قاچاق درچند روز اخیر با راه اندازی تیم های تلفیقی با ادارات بهداشت، صمت و اصناف از كلیه فروشگاه ها و داروخانه ها و شهرك های صنعتی بازدید غیرمترقبه به عمل آوردند.
این مقام انتظامی بر ضرورت انجام گشت های مشترك بین نیروی انتظامی و كارشناسان نهادها و دستگاه های متولی تصریح كرد و اضافه كرد: هر چه نظارت ها بیشتر شود، مقابله با احتكار و سودجوئی در این عرصه اثربخش تر خواهد بود.
سرهنگ شعبانی خاطرنشان كرد: كارشناسان به صورت دقیق و به دور از هرگونه بخشایش و مماشات با اخلالگران حوزه بهداشت برخورد خواهند كرد.
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شهروندان خواست به محض مشاهده هرگونه گران فروشی و یا احتكار در حوزه ماسك و فرآورده های بهداشتی با پلیس آگاهی به شماره های 01333618229 و 01321825681 و یا 110 تماس حاصل كنند.1398/12/08
09:55:55
5.0 / 5
4324
تگهای خبر: اقتصادی , صنعت , فروش , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg