شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرماندار لاهیجان:

بیماران مشكوك در بیمارستان سیدالشهدا بستری نمی شوند

بیماران مشكوك در بیمارستان سیدالشهدا بستری نمی شوند

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان فرماندار لاهیجان با اشاره به اینكه بیمارستان پیروز لاهیجان برای بیماران مشكوك به كرونا در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: تا این لحظه در شهرستان لاهیجان هیچ فردی كه مشكوك به بیماری كرونا باشد، نداشتیم.


سیداسماعیل میرغضنفری در جلسه روسای بیمارستان های شهرستان لاهیجان با اعضای شورای تأمین، با اشاره به دغدغه مردم درباره بستری بیماران مشكوك در بیمارستان سیدالشهدا(ع)، اظهار نمود: بیمارستان پیروز لاهیجان برای بیماران كرونا و مشكوك در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون هیچگونه برنامه ای برای پذیرش بیماران كوروناویروس در مجموعه سیدالشهدا نداریم، اضافه كرد: بیمارستان سیدالشهدا فقط برای عرضه خدمات به شهروندان لاهیجان است و در صورت اضطرار اول این بیمارستان را مجهز و ایزوله می كنیم و پس از آن مبادرت به پذیرش خواهد شد.
فرماندار لاهیجان بر حفظ آرامش و عدم ایجاد نگرانی در مردم تصریح كرد و اظهار داشت: تا این لحظه در شهرستان لاهیجان هیچ فردی كه مشكوك به بیماری كرونا باشد، نداشتیم و گاها مطالبی كه در فضای مجازی انتشار یافته است، واقعیت ندارد.
میرغضنفری خاطرنشان كرد: خیلی از موارد مشكوك گرفتار بیماری فصلی معمول هستند و مردم بدانند تمامی دستگاه های اجرایی تحت هیچ شرایطی از این مورد كوتاهی و غفلت نخواهند كرد و این مورد هم مدیریت خواهد شد.
وی بیماری كرونا را كشنده ندانست و عنوان كرد: بیماری های زمینه ای باعث مرگ بعضی از موارد شده است بنابراین باید نكات بهداشتی و پیشگیری را جدی بگیریم.
فرماندار لاهیجان با اخطار به افرادی كه اقلام پزشكی و بهداشتی را احتكار می كنند و یا قصد این كار را دارند، اظهار داشت: كلیه دستگاه های نظارتی در این مقوله به شدت با افرادی كه قصد احتكار را دارند برخورد خواهند كرد.1398/12/05
22:32:09
5.0 / 5
3830
تگهای خبر: خدمات , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg