شمالبرگ ShomalBarg.ir
جانشین فرمانده سپاه مازندران:

حضور حداكثری در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی می كند

حضور حداكثری در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی می كند

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران جانشین فرمانده سپاه مازندران اظهار داشت: مردم ما ملت حماسه سازی بودند در طول تاریخ و این را اثبات كردند، در همه لحظه های حساس حضور مردم مثال زدنی بود.


حسین محمدرضایی بامداد امروز در جمع اصحاب رسانه در آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر ضمن تبریك میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و میلاد امام خمینی (ره) اظهار نمود: در انقلاب، دفاع مقدس در حوادث غیر منتظره در مهار فتنه ها چه حماسه هایی آفریدند و باز در تشییع پیكر حاج قاسم و ۲۲ بهمن تمام حمایه ها خلق شد و نگرانی مسئولین نظام را در كردند و برگ زرین دیگری بر افتخارات مملكت افزودند.
وی خاطرنشان كرد: مردم مشكلات را پای انقلاب نمی گذارند، انقلاب رو دوست دارند اما تكلیف انقلاب از تكلیف مسئولین ناكارآمد جدا است و مردم خودشان را مدیون انقلاب بواسطه عزت ایران در جهان می دانند.
جانشین فرمانده سپاه مازندران تصریح كرد: این ها شاخصه های گفتنی است و در بحث دستاوردها این شاخص ها باید دیده و نه فقط به اهداف مادی انقلاب توجه گردد باید همه هیبت انقلاب مدنظر قرار گیرد.
محمدرضایی اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب بسیار زیاد است، قبل انقلاب یه جماعت ترسو و بزدل كه قدرت مدیریت كشور حتی منطقه را نداشتند اما امروز بدون ایران مشكلات منطقه حل شدنی نیست.
وی افزود: مردم ایران بهتر از مردم حجاز و مردم عراق در زمان علی هستند و ما قدردان ولایت مداری مردم هستیم.
جانشین فرمانده سپاه مازندران اضافه كرد: این حماسه سازی باید همچنان ادامه داشته باشد بدور از تبلیغ و انتخاب دوم اسفند از دیگر دستاوردها خواهد بود كه به لطف مردم محقق خواهد شد و این اتحاد تو دهنی محكمی به دشمنان است.
محمدرضایی بیان نمود: مردم حق دارند در انتخابات حضور داشته باشند و سرنوشت خویش را تعیین كنند، طبق گفته قران ما بغیروانفسهم.. وقتی ما اقدام درست نكنیم نباید انتظار معجزه داشته باشیم.
وی خاطرنشان كرد: وظیفه ماست كه بعنوان یه ایرانی در انتخابات حضور داشته و علاقه مندی خویش را به نظام نشان دهیم و حضور در صحنه سبب برهم زدن نقشه های دشمنان می شود.
جانشین فرمانده سپاه مازندران تصریح كرد: ما باید در دنیا تمدن ساز باشیم و تمدن عالی دنیا جنگ است و انقلاب باید پایانی باشد و بر همه تمدن های غیر انسانی و این احتیاج به قوی شدن دارد.
محمدرضایی اظهار داشت: مجلس قوی به قدرت ایران كمك می نماید و اصحاب رسانه باید افكار عمومی امروز كه توسط رسانه های شكل می گیرد، توجه نمایند.1398/11/26
20:59:30
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg