شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل زندان های گیلان:

كاركنان زندان ها اصول كار را توسل به قرآن قرار دهند

كاركنان زندان ها اصول كار را توسل به قرآن قرار دهند

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان مدیركل زندان های گیلان كاركنان را سرمایه سازمانی دانست كه نیازمند صیانت بوده و افزود: كاركنان باید اصل و اصول كار خویش را با تمسك و توسل به قرآن كریم و بهره گیری از آیات و روایات دینی قرار داده تا گشایش در كارها صورت گیرد.


رضا محمدی اصل امروز در دیدار با كاركنان زندان مركزی رشت، توجه به كاركنان و رفاه آنان را از مهمترین برنامه های اداره كل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در حوزه منابع انسانی برشمرد و اظهار داشت: كاركنان با انگیزه بالا می توانند بهره وری در سازمان را ایجاد و خدمات موثر ارائه نمایند.
وی توجه به نیروی سازمان را در توانمندسازی و ارتقای برنامه های محیط شغلی اثرگذار دانست و اضافه كرد: كاركنان با انگیزه مضاعف در ارتقا و شناسایی چالش ها و واكنش صحیح و مناسب به آن بهتر عمل خواهند كرد.
مدیركل زندان های گیلان قرآن كریم را ریسمان محكم الهی دانست و خاطرنشان كرد: می بایست به این ریسمان چنگ زد تا به سعادت دنیوی و اخروی رسید، چونكه یك طرف ریسمان در دست خداوند سبحان و كریم است.
محمدی اصل كاركنان را سرمایه سازمانی دانست كه نیازمند صیانت بوده و افزود: كاركنان باید اصل و اصول كار خویش را با تمسك و توسل به قرآن كریم و بهره گیری از آیات و روایات دینی قرار داده تا گشایش در كارها صورت گیرد، چونكه سرلوحه قرار دادن قرآن بهترین راهنما و هدایت كننده برای نیل به اهداف است.
وی استفاده از تفكر خلاق، نوآور، حس رقابت سالم، مشاركت گروهی، ایجاد اعتماد و تشریك مساعی را از عناوینی عنوان نمود كه می تواند برای رسیدن به برنامه های مشخص در گروه هدف كارساز باشد.
مدیركل زندان های گیلان با تاكید به ضرورت تكریم ارباب رجوع، حسن اخلاق و رفتار را بعنوان یكی از شاخص های عرضه خدمات و ارتباط با زندانیان دانست و اظهار داشت: در زندان ها با زندانیان و خانواده هایی در ارتباط هستیم كه با مشكلات مختلف مواجهند و باید با پذیرش به موقع و همینطور برقراری روابط مثبت و سازنده در جهت حل مشكلاتشان اقدامات لازم را معمول داریم كه این خود هم می تواند نقش بسزایی در كاهش صدمه ایفا كند.1398/11/05
22:50:20
5.0 / 5
4671
تگهای خبر: خدمات , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg