شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

كشف ۴۰ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در ساری

كشف ۴۰ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در ساری

به گزارش شمال برگ ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری قاچاقچی چوب و كشف بیشتر از ۴۰ تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق در عملیات پلیس آگاهی استان اطلاع داد.


برپایه گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی با بیان این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق كالا و ارز به خصوص قاچاق منابع ملی به دنبال كسب خبری در خصوص فعالیت فردی در امر قطع درختان جنگلی و قاچاق در منطقه كیاسر مبحث به صورت ویژه در دستور كار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی خاطرنشان كرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی ماموران موفق شدند، متهم به قاچاق چوب را شناسایی و با هماهنگی قضائی مورد تعقیب و مراقبت قرار دادند.
فرمانده انتظامی مازندران اظهار نمود: ماموران در ادامه تحقیقات دریافتند، متهم به قاچاق با استفاده از خودرو های وانت نیسان و كامیون به صورت غیر مجاز در ساعت های مختلف چوب های جنگلی را به داخل باغ و منزل خود انتقال و بعد از دپو در فرصت های مختلف آنها را از محل خارج و به كارگاه ها و شهرهای دیگر منتقل و از آن طریق به استان های دیگر به فروش می رساند.
سردار میرفیضی اضافه كرد: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی و با همكاری نمایندگان منابع طبیعی در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی در بازرسی از منزل و یك دستگاه كامیون متلق به متهم موفق شدند در مجموع ۴۰ تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق را كشف كنند.
وی تصریح كرد: كلیه اموال مكشوفه به اداره منابع طبیعی تحویل و متهم بعد از تشكیل پرونده به مرجع قضائی ارائه شد.1398/11/04
23:33:25
5.0 / 5
4304
تگهای خبر: خودرو , دریا , ساری , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg