شمال برگ ShomalBarg.ir
رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی گیلان خبر داد

انجام نخستین مأموریت اورژانس هوائی گیلان

انجام نخستین مأموریت اورژانس هوائی گیلان

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی گیلان از انتقال بیمار ترومایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی آستارا توسط بالگرد اورژانس هوائی، به بیمارستان پورسینای رشت اطلاع داد.


پیمان اسدی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: انتقال بیمار ترومایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی آستارا توسط بالگرد اورژانس هوائی، برای دریافت اقدامات درمانی پیشرفته و تخصصی تر به بیمارستان پورسینا رشت انتقال یافت.
وی با اشاره به اینكه بیمار فردی ۲۲ ساله و گرفتار تروما به قفسه سینه و پا بود، اظهار داشت: این بیمار بعد از انجام اقدامات درمانی لازم و پیشرفته در بیمارستان شهید بهشتی آستارا، جهت ادامه درمان بعد از انجام هماهنگی لازم با مركز ارتباطات، واحد MCMC و اورژانس هوائی مركز اورژانس گیلان توسط بالگرد اورژانس گیلان از آستارا به رشت منتقل شد.
رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی گیلان اظهار داشت: اورژانس هوایی در حوادث پرتلفات، بیماران اورژانسی در مناطق سخت گذر، بیماران اورژانسی نیازمند به عرضه خدمت در زمان طلایی، عضو قطع شده، اعضای پیوندی، انتقال تیم های تخصصی به بالین مددجو، مادران پرخطر، ترومای شدید سر و قفسه سینه، ترومای نافذ شكم و قفسه سینه و گردن، حوادث ترافیكی از نشانه ها و موارد اعزام بالگرد است.1398/11/02
22:52:34
5.0 / 5
4503
تگهای خبر: آستارا , دریا , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg