شمال برگ ShomalBarg.ir
مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه:

انتقام خون سردار سلیمانی در پیش است

انتقام خون سردار سلیمانی در پیش است

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینكه جمهوری اسلامی انتقام سخت خون شهید سلیمانی را خواهد گرفت، متذكر شد: اساسا انتقام سختی در پیش است، اما نباید عجله نماییم، برای اینكه دشمن در حالت آماده باش قرار دارد.


سردار محمدعلی حق بین امروز در مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان رودسر، با اشاره به اینكه یاران سردار سلیمانی در كشور غریب جان خودرا در طبق اخلاص گذاشتند و مردانه ماندند و جنگیدند، اظهار نمود: امروز شهدای مدافع حرم سند افتخار ما هستند و برای ما اقتدار و امنیت به ارمغان آوردند.
وی با اشاره به اینكه امروز وظیفه داریم پیام سردار سلیمانی را به جامعه منتقل نماییم، اضافه كرد: امروز با دنیای زر و زور و تزویر مواجه هستیم، اما ملتی مسلمان قیام كرده و این قیام سبب شده پس از ۱۴۰۰ سال حكومتی تشكیل دهیم كه منشا همه تحولات تاریخ چند هزار ساله بشر است. در واقع از زمانی كه انقلاب اسلامی پا به عرصه دنیا گذاشته همه معادلات دنیای سلطه را بر هم ریخته است.
مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به حوادث تلخ تاریخ اسلام از غدیر تا عاشورا، تصریح كرد: انقلاب اسلامی با الگوگیری از اهل بیت(ع) راه خودرا شناخته است پس به جهت اینكه بتوانیم این انقلاب را در راه آرمان های شهدا راهبری نماییم باید در كنار ولایت بمانیم.
همرزم شهید سلیمانی با اشاره به اینكه امروز جهانخواران نقشه های جدید در سر ندارند و از نقاط ضعف تاریخ ۱۴۰۰ ساله ما استفاده می نمایند، اظهار داشت: دشمنان همواره به دنبال دور كردن ما از دین هستند و هم اكنون برای امنیت و اقتصاد و فرهنگ ما برنامه ریزی دارند و می خواهند وارد جنگ در این سه عرصه شوند.
وی با اشاره به اینكه جمهوری اسلامی انتقام سخت خون شهید سلیمانی را خواهد گرفت، متذكر شد: اساسا انتقام سختی در پیش است، اما نباید عجله نماییم، برای اینكه دشمن در حالت آماده باش قرار دارد و نیروهای خودرا در منطقه مستقر كرده است. البته دشمن جرات مقابله با نظام اسلامی را ندارد و تنها به خودشان روحیه می دهند پس باید محكم و استوار بمانیم.
حق بین با اشاره به كار بزرگ سردار سلیمانی در نابودی داعش، افزود: اگر سلیمانی ها به امر مقام معظم رهبری داعش را مدیریت نمی كردند امروز سرنوشت ایران سرنوشت دیگری بود پس شك نكنید كه جهانخواران توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارند، برای اینكه با آن همه سلاح و تجهیزات جنگی و پایگاه های نظامی مجبور به راه اندازی گروهی مانند داعش شدند تا با ما جنگ كنند و كار خطرناكی كردند و داعش بلای جان خودشان شد.
وی با اشاره به اینكه دشمن به هر قیمت می خواهد انقلاب اسلامی را از پای درآورد، اظهار داشت: دشمن عراق و سوریه را برای داعش مهیا كرده بود تا با ایران روبرو شود، اما سردار سلیمانی ها كیلومترها آن طرف مرز و در مركز پایگاه داعش به آنان حمله ور شدند و افتخار آفریدند.
مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه سردار سلیمانی را برخوردار از همه فضائل اخلاقی و انسانی دانست و تصریح كرد: سردار سلیمانی به همه حرف ها گوش می داد و سپس طراحی عملیات می كرد و همواره از اخلاق و ادب و مهر و محبت و برادری سخن می گفت.
وی با اشاره به اینكه جانفشانی سلیمانی ها مرزهای ایران را تا دو كیلومتر دورتر امن كرده است، اظهار داشت: سردار سلیمانی دمشق و نجف و كربلا و سامرا را از شر داعش بیمه كرد. البته هزینه كردیم و تلفات دادیم، اما امنیت به دست آوردیم و امروز باید از آن دفاع نماییم. سردار سلیمانی رفت و برای ما الگویی بر جا گذاشت كه راهگشای پیروزی های آینده انقلاب و نظام خواهد بود.
حق بین، سردار سلیمانی را ید واحده دانست كه اقتدار و امنیت ایران را به اوج رساند و اظهار نمود: آمریكایی ها با هزینه كردن بیشتر از هفت تریلیون دلار در خاورمیانه آمده بودند كه بمانند، اما سردار سلیمانی آنان را از نردبان ابرقدرتی به زیر كشید و از خاورمیانه راند. امروز رای مجلس عراق به خروج آمریكا بسیار مهم و تاریخی است و باید پشت به پشت هم بمانیم و وحدت داشته باشیم.
همرزم شهید سلیمانی به برزخ آماده باش آمریكا از هراس انتقام ایران اشاره نمود و اظهار داشت: آمریكایی ها آنقدر باید در این برزخ بمانند تا هم بترسند و هم خسته شوند و هزینه هایشان بالا رود و از منطقه فرار كنند. آن روز روز واقعی پیروزی ماست و خون سلیمانی این پیروزی را رقم خواهد زد و راه جدید را برای انقلاب باز خواهدنمود.
منبع:

1398/10/18
18:48:46
5.0 / 5
4376
تگهای خبر: تجهیزات , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg