شمال برگ ShomalBarg.ir

دستگیری 13 نفر از اعضای یك شركت هرمی در نوشهر

دستگیری 13 نفر از اعضای یك شركت هرمی در نوشهر

شمال برگ: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 13 نفر از اعضای یك شركت هرمی در شهرستان نوشهر آگاهی داد.


به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، علیرضا باقری اظهار داشت: به دنبال كسب خبری در خصوص فعالیت و عضوگیری یك شركت هرمی در شهرستان نوشهر، سوژه در دستور كار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران اشاره كرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، اعضای این شركت هرمی كه با وعده استخدام افراد در یكی از شركت های دولتی و دریافت كارت اختتام خدمت برای مشمولان، سوژه های مورد نظر را انتخاب و آنان را وادار به عضویت و عضوگیری برای این شركت می كردند، شناسایی شدند.
باقری تصریح كرد: سپس هماهنگی های قضایی كارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی نوشهر با تشكیل تیم های عملیاتی 13 نفر از سرشاخه های اصلی این شركت هرمی را دستگیر كردند. برابر بررسی های به عمل آمده متهمان تابحال بالغ بر یك میلیارد و 500 میلیون ریال از شهروندان كلاهبرداری كرده اند و متهمان سپس تشكیل پرونده به مرجع قضایی عرضه شدند و سوژه در دست بررسی می باشد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اظهار نمود: شیادان فعال در دسیسه های هرمی، با استفاده از شیوه های روان شناسی، افراد را به عضو شدن در زیرگروه های خود ترغیب می كنند.
وی با اشاره به این كه وعده سرمایه گذاری با دریافت سود بالا، مهم ترین شگرد شركت های هرمی است، آگهی داد: شهروندان از هرگونه فعالیت اقتصادی كه متولیان آن ادعای درآمدی غیرعادی، خصوصاً در مدت زمان كوتاهی را دارند، دوری كرده و ضمن تامل در انجام معاملات وسوسه انگیز در صورت شناسایی افرادی كه در این زمینه فعالیت می نمایند مراتب را به پلیس اطلاع دهند.
1397/08/27
00:15:27
5.0 / 5
5030
تگهای خبر: زمین , مازندران , نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg